• Ново
Женски Моден Секојдневен Фустан V-Врат Без Ракави Со Цврсто Копче Елек Здолниште На Плажа Виолетова 7XL

Женски Моден Секојдневен Фустан V-Врат Без Ракави Со Цврсто Копче Елек Здолниште На Плажа Виолетова 7XL

Buyers rating:
DEN 0.67

Износ

Женски Моден Секојдневен Фустан V-Вратот Без Ракави Со Цврсто Копче Елек Плажа Здолништеопис1.Материјал : женскиот фустан е изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и погоден за секојдневно носење, изработен од мека ткаенина, полиестер, лесен и удобен, фустан од гардероба, лесен за облекување или соблекување, удобен фустан, можете да носите еден цел ден.2. Повод : овој секојдневен фустан со маица е совршен за секојдневно, на плажа, излегување, забава, работа, секојдневна облека. Толку е случајно што може да земете дополнително прикривање! Овој женски секојдневен лабав фустан е достапен во различни цврсти за да одговараат на вашиот личен стил.3. е најдобриот избор за давање подароци4. Измијте со ладна вода, големината нема многу да се промени, доколку имате какви било прашања при изборот, добредојдовте на консултација5. Различни монитори ќе имаат мала разлика во бојата, ве молиме не им пречи информации за производот : Пол : Женска Прилика : Секојдневен Материјал : Тип На памучна шема : Цврст стил на боја : секојдневен, сексил должина : Долга Облека : соодветна големина : стандарден метод на Перење : Миење Раце и машинско перење што ќе добиете : 1 женска dress Size USUKEKBust Length S463490cm/35.43"85cm/33.46"M683695cm/37.40"86cm/33.86"L81038100cm/39.37"87cm/34.25"XL101240105cm/41.34"88cm/34.65"2 XL121442110cm/43.31"89cm/35.04"3 XL141644115cm/45.28"90cm/35.43"4 XL161846120cm/47.24"91cm/35.83"5 XL182048125cm/49.21"92cm/36.22"6 XL202250130cm/51.18"93cm/36.61"7 XL222452135cm/53.15"94cm/37.01"8 XL242654140cm/55.12"95cm/37.40" В-Вратот. Без ракави. Цврсто. Кратко. Сонцето Фустан.

Карактеристики

Производи во категоријата

Летен Фустан Женски Секојдневен Краток Ракав V Вратот Миди Фустан Линија Плажа Фустан Големи Димензии Туника Фустани Должина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летен Фустан Женски Секојдневен Краток Ракав V Вратот Миди Фустан Линија Плажа Фустан Големи Димензии Туника Фустани Должина

Големина : С Биста : 8898см / 34,6538,58" Половината : 8898см / 34,6538,58" Рамо : 40см / 15,75" Ракав : 21,5 см / 8,46" Должина : 96см / 37

DEN 447.84
Женски Патент Печатење На Вратот Денот На Независноста Шупливи Кратки Ракави Мини Фустан Принцеза Фустан Ретро Фустан Лизгач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Патент Печатење На Вратот Денот На Независноста Шупливи Кратки Ракави Мини Фустан Принцеза Фустан Ретро Фустан Лизгач

Сезона : Лето Дебелина : Стандард П2 : од кој материјал е направен? .※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продавам�

DEN 415.84
женски Ремени За Шпагети од колати Бохо Макси Фустани Трендовски Фустани Без Ракави V Врат Етнички Принт Фустан На Плажа Секојдневен
  • Ново
Оценка на клиентот:

женски Ремени За Шпагети од колати Бохо Макси Фустани Трендовски Фустани Без Ракави V Врат Етнички Принт Фустан На Плажа Секојдневен

Добредојдовте Во Продавницата колатиВи Посакувам пријатно шопинг искуство во колати.колати е посвете�

DEN 335.84
Туника Фустан За Жени Сарафан Долги Лабави Ремени Фустан Без Ракави Тркалезен Врат Печатена Секојдневна Макси Облека За Жени
  • Ново
Оценка на клиентот:

Туника Фустан За Жени Сарафан Долги Лабави Ремени Фустан Без Ракави Тркалезен Врат Печатена Секојдневна Макси Облека За Жени

Големина Табела : Големина : С Биста : 95см / 37.40" Половината : 108см / 42.52" Колк : 120см / 47.24" Должина : 153см / 60.24" Го�

DEN 2.33
Женски Летен Секојдневен Принт Без Ракави V Врат Макси Лабав Фустан Бохо Плажа Долг Сарафан Со Џебови Мали Женски Фустани Долги
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Летен Секојдневен Принт Без Ракави V Врат Макси Лабав Фустан Бохо Плажа Долг Сарафан Со Џебови Мали Женски Фустани Долги

бохо фустан со долги ракави породилен фустан за жени фустани од сончоглед за жени бохо фустан со долги р

DEN 335.68
Женски Летни Фустани, Женска Летна Мода Секојдневно Печатење Џебен Фустан Со Тркалезен Врат Без Ракави Плажа Секојдневен Макси
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Летни Фустани, Женска Летна Мода Секојдневно Печатење Џебен Фустан Со Тркалезен Врат Без Ракави Плажа Секојдневен Макси

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : ТАГОЛД Женска Летна Мода Секојдневн

DEN 0.33
Фустани Женска Мода Секојдневен Бохо Фустан Фустан Со Кратки Ракави В Џебен Фустан Со Секојдневен Принт Краток Фустан На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани Женска Мода Секојдневен Бохо Фустан Фустан Со Кратки Ракави В Џебен Фустан Со Секојдневен Принт Краток Фустан На Екипажот

Големина : С Биста : 95см / 37,40" Рамо : 40см / 15,75" Ракав : 29см / 11,42" Должина : 127см / 50,00" Големина : М Биста : 100см / 39,3

DEN 255.84
Женски Оглавник Женски Летен Ремен Фустан Морски Брег Плажа Наметка Против Вратоврска Џеб Кадифен Топка Здолниште Празник Дозвола
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Оглавник Женски Летен Ремен Фустан Морски Брег Плажа Наметка Против Вратоврска Џеб Кадифен Топка Здолниште Празник Дозвола

Женски Летен Ремен Фустан Морски Брег Плажа Наметка Против Вратоврска Џеб Кадифен Топка Здолништекара�

DEN 287.52