• Ново
Глоквис Дами Еластична Половината Салон Широки Панталони Секојдневен Дневна Долги Панталони Врвка Маскирна Палацо Панталони Задници Црна А Л

Глоквис Дами Еластична Половината Салон Широки Панталони Секојдневен Дневна Долги Панталони Врвка Маскирна Палацо Панталони

Buyers rating:
DEN 431.84

Износ

Опис : Пол : Жени, Жена, Дами Дама, Женски, Девојки Стил : Жени Дневна Панталони, Палацо Панталони, Широк Нога Долга Панталони, Лабава Повик Панталони, Плажа Бохо Панталони, Еластична Половината Хипи Панталони Тип На Модел : Цветни Печати, Шарени, Камуфлажа, Врвка Боја : Како Што Покажува Сликата (Опционално)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL (следете Ја Табелата Со Големини За Да Изберете Ве Молиме)Материјал : 95% Полиестер,5% Спандексваист : Висока Должина На Половината : Целосна Должина Сезона : Пролет, Лето, Aut, Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Дневно, Училиште, Одмор, Улица, Пикник, Плажа,Јогафеатури : 1. Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. Добра количина на истегнување, дишење, допир на кожата, прави да се чувствувате добро.2. Дизајн : женски широки панталони за нозе, широки лабави панталони, боемски долги панталони, секојдневни палацо панталони, хипи панталони со висок струк, секојдневни и лабави.3. Карактеристики : Женските дневни панталони се дизајнирани со цветен принт, пруги, еластичен висок струк, чаден висок пораст,широка нога, дневни панталони палацо панталони со висок струк за жени, течни панталони удобни и шик.4. Женските широки панталони за нозе се меки и погодни за кожата, погодни за различни прилики.Како што се пролет, лето, секојдневно, забави, плажа, дом, одмор, вечера, на отворено, ноќно излегување, одмор, секојдневен живот.5. Обичните лабави панталони се многу меки и удобни. Совршен за мода и елегантен дизајн, го прави погоден за сите дневни абење.Содржина на пакетот : 1 Х Женски Панталони (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Женски Палацо Панталони Со Широка Нога, Панталони Со Широк Струк, Еластични Панталони Со Долги Половини. Материјал-95% Полиестер, 5% Спандекс. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Секојдневни Панталони Со Широки Пруги Со Врвки, Лабави Удобни Лежерни Јога Панталони, Палацо Панталони Со Висок Еластичен Струк, Боемски Цветни Печатени Долги Панталони. Повод-Едноставен И Природен Дизајн Ги Прави Овие Панталони Совршени За Работа, Секојдневна, Празнична Забава, Пикник, Секојдневно Носење. Натпревар - Овие Широки Панталони За Нозе Можат Добро да Се Совпаднат Со Речиси сите Ваши Врвови, Елек, Маица, Блуза, Врв Од Ками, Кроп Топ за Секојдневен Трендовски Изглед.

Карактеристики

Производи во категоријата

Без граници на скејтер на јуниори
  • Ново
Оценка на клиентот:

Без граници на скејтер на јуниори

Сè е за деталите Ниту една граница Флејтиот скејтер фустан нема расен дизајн без ракави и патент назад с

DEN 0.33
Mayview Mercia Vintage Beige Lattice Rug, тркач од 2,5 '8'
  • Ново
Оценка на клиентот:

Mayview Mercia Vintage Beige Lattice Rug, тркач од 2,5 '8'

Инспирирана од убавината на минатото, нашиот килим за решетки на беж решетката Мејвив Мерсија се чувств

DEN 548.00