• Ново
Стил На Гулаб+Нега Дополнително Држете Лак За Коса, 9. оз

Стил На Гулаб+Нега Дополнително Држете Лак За Коса, 9. оз

Buyers rating:
DEN 111.52

Износ

Кај Гулаб знаеме дека подобар стил доаѓа преку подобра грижа. Стил На гулаб+Грижата Со Комплексот Во Стилот На Нутри Е лак за коса за жени кој обезбедува долготраен стил преку негување и заштита на косата за да им помогне на прашања како што се разлетување, статични и летање што го попречуваат одличниот стил. Не-аеросол, овој лак за коса го подобрува природниот сјај на вашата коса, но без вкочанетост, остатоци или лепливост што можете да ги добиете со обични лакови за коса. За разлика од некои лакови за коса што ве оставаат со шлем-коса, нема вкочанетост Со Лак За Коса Со Дополнително Држење На Гулаб. Овој лак за коса со силно држење само ви остава прекрасно сјајна коса со помалку разлетување и допирлив стил. Формулиран Со Комплекс Во Стилот На Нутри, Стил На Гулаб+Нега Дополнително Држење Не-Аеросолниот Лак за Коса ја остава секоја влакно убаво мека, мазна и сјајна за сјајни и сјајни прамени кои се чувствуваат славно свиленкасти. Подобар стил доаѓа преку подобра грижа. Затоа Гулаб повторно ја измисли својата колекција за стилизирање за да ја храни и заштити косата за долготраен, убав стил. Стил На гулаб+Нега Дополнително Држете Лак за Коса го држи допирливиот стил на вашата коса додека се борите со разлетување и летање. Стил На гулаб+Нега Дополнително Држење Лак за Коса и дава на вашата коса допирливо држење додека се борите со разлетување дури и во влажни или влажни услови. Стил На гулаб+Нега Дополнително Држење Лак за Коса го држи телото и волуменот и го подобрува сјајот. Стил На гулаб+Нега Дополнително Држење Лак за Коса има формула за брзо сушење. За најдобри резултати, започнете со Шампон и Регенератор за Гулаби. Гулаб. 9.25 мл.

Карактеристики

Производи во категоријата