• Ново
Зимски Одмор Јорки Кутре Поводник & Клуч Држач

Зимски Одмор Јорки Кутре Поводник & Клуч Држач

Buyers rating:
DEN 159.52

Износ

Карактеристики Држач За Поводник за кука плочката е направена од тврда плоча и е монтирана на метален правоаголник.Куката виси надолу од металната плоча во задниот дел и е околу 2 1/2 внатре. од основата.Куката се отвора околу 1 инчи.Закачалката е прикачена на металната плоча и е околу 1 1/2 внатре. долго.Многу простор за закачување со помош на завртка или шајка за облоги.Одлично за домот или канцеларијата да држат клучеви, поводници или речиси се.Дизајн-Зимски Одмор Јорки Кученце-Дени Најтдимензија-6 л х 2 в х 9 ч во.Тежина на предметот-1 килограми.- SKU : ZX9 CRLT84937 Зимски Одмор Јорки Кутре Поводник & Држач За Клучеви.

Карактеристики

Производи во категоријата

Quilted Tree Juniors Quilted Starn јакна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Quilted Tree Juniors Quilted Starn јакна

Пријатна јакна од штала од loveубовно дрво е задолжителна за лов и секојдневно носење Отолку удобно ладно

DEN 399.52
Машки стрим тенок фит Еко фармерки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки стрим тенок фит Еко фармерки

Носете ја марката што трае Со над 75 години искуство со врвна облека за квалитет, Изод е бренд на избор за

DEN 367.68
Молто - камион за ѓубре
  • Ново
Оценка на клиентот:

Молто - камион за ѓубре

Камионот за ѓубре Молто има работни делови што му дозволуваат на вашето малечко да ја собере конзервата

DEN 0.33