• Ново
Чејс Фл Оз. Сино и зелено шише со вода од не'рѓосувачки челик

Чејс Фл Оз. Сино и зелено шише со вода од не'рѓосувачки челик

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Зулу Чејс со вакуум со вакуум од 14 унца изолирана шише со вода од не'рѓосувачки челик ги задржува пијалоците ладни до 24 часа со мраз. Неговиот капак за заклучување на заклучување на протекување има силиконски излив на храна со технологија на старател што го спречува растот на бактериите на површината на пијалокот. Сите делови се без БПА. Препорачано шише за миење раце. Капакот е безбеден машина за миење садови. Не замрзнувајте или микробранова печка. Зулу Чејс не'рѓосувачки шише - сино и зелено. Заклучување на капакот за заклучување на протекување со носечка јамка. Силиконскиот плус продолжува да пие површина чиста. Големина за да се вклопи во кутиите за ручек.

Карактеристики

Производи во категоријата

Sugarbooger Flip & Sip Clear Tritan Среќен кампер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Sugarbooger Flip & Sip Clear Tritan Среќен кампер

Flip Sugarbooger Flip и Sip Clear Tritan Среќен кампер е елегантен, кристално чист пијалок, направен од висококвалитетни

DEN 3.00
Кои риба Оз шише со вода со капак
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кои риба Оз шише со вода со капак

Изолиран софтвер за пиење Tervis обезбедува крајна комбинација на личност и перформанси за чисто уживање �

DEN 1199.84