• Ново
24к Боја Златна Роза Засекогаш Зачувај Долга Матична Роза Вештачко Цвеќе Виножито Роза Цвет Денот На Мајката Денот На Благодарноста Денот На Вљубените Роденденски

24к Боја Златна Роза Засекогаш Зачувај Долга Матична Роза Вештачко Цвеќе Виножито Роза Цвет Денот На Мајката Денот На Благодарноста

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Опис : Материјал : златна фолија + полиетиленска филмска големина : 27 * 10 * 7 cm Shape : Rose Type : Ѕвезда Златна Фолија Роза Приврзок Пакување : Картонуси : подароци, украси боја : карактеристики на бојата : 1,100% сосема нов и квалитетен!2. Денот На вљубените, Денот На Мајката, најдобриот подарок За Божиќ.3. Роуз отсекогаш била симбол на убавина, љубов и благодарност.4,99% лисја од златна фолија, педун со полиетилен 24к позлата.5.Совршен подарок за вашата сопруга сопруга девојка да ја покаже вашата искрена љубов. Најдобар подарок за вашата мајка да каже" Благодарам" и "секогаш сте сакани."Одлични подароци за годишнина, роденден, Божиќ, Денот На Вљубените, Денот На Мајката, свадбата.Табела со големина : Големина : 27 * 10 * 7 cm Package вклучуваат : 1 * роза(со светлина или без светлина)Забелешка : големината на рачното мерење може да има одредена грешка, таа е во опсег од € 1 cm, вистинската големина ќе биде предмет на вистинскиот објект.Поради различни услови на осветлување и снимање, бојата на сликата може да се разликува од вистинскиот производ. Ве молиме погледнете го вистинскиот производ.Без подарок кутија. ●Подароци За денот на мајката, Прославете го денот на мајката со подарок од роза.Никогаш Исушените Рози отсекогаш биле симбол на убавина, љубов и ценење,никогаш нема да венеат, да избледат или да умрат. Оваа роза е како засекогаш љубов меѓу вас со вас љубовник. ●Висококвалитетни Рози€24k златна роза исклучителен производствен процес. Овие црвени рози Со Штанд, за твојата љубов се чувствува и романтично да се слушне.Исто Како Што Розата ја претставува лојалноста на љубовта, Златото ја претставува благородноста на љубовта, а комбинацијата на двете значи вечна и love.It Е многу погоден за сместување во спалната соба, дневната соба, работната соба, канцеларијата и други места, прекрасната роза може да ви даде релаксирачко расположение. ①Никогаш Не Исушена Златна Роза●Никогаш Исушените Рози отсекогаш биле симбол на убавина, љубов и ценење. Никогаш исушена златна роза, знак на засекогаш љубов, е идеален подарок за да ја изразите вашата љубов, благодарност, почит, благослов за вашата мајка, баба, сопруга,свекрва, сестри, љубовници, пријатели, ќерка, тинејџерки и Секој што ќе ја изрази вашата искрена љубов.

Карактеристики

Производи во категоријата

Вонкос Обични Панталони За Жени На Продажба-Лесно Лабаво Вклопување Со Џебови Цветни Печатени Панталони За Контрола На Стомакот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Вонкос Обични Панталони За Жени На Продажба-Лесно Лабаво Вклопување Со Џебови Цветни Печатени Панталони За Контрола На Стомакот

Нашите Панталони се меки и удобни за летото.Нашите Женски Шорцеви Панталони,Јога Панталони За Жени,Црни

DEN 367.84
Деца Бебе Денот На Вљубените Дете Девојки Момчиња Писмо Срце Печатени Прекрасна Краток Ракав Повик Комбинезон Ромпер Бебе Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Деца Бебе Денот На Вљубените Дете Девојки Момчиња Писмо Срце Печатени Прекрасна Краток Ракав Повик Комбинезон Ромпер Бебе Облека

Големина : 3м Препорачана возраст : 03 Месеци Биста : 42см / 16,54" Должина : 38см / 14,96" Големина : 6М Препорачана в�

DEN 187.68
Ноќен Премин-ФИЛМСКИ ПОСТЕР
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ноќен Премин-ФИЛМСКИ ПОСТЕР

Ноќен Премин Стил А (1957) Едностран, Декоративен Ѕид Постер Печатење Големината на хартијата е приближно

DEN 239.84
Меккормик Екстракт Од Чист Анасон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Меккормик Екстракт Од Чист Анасон

Направен со најквалитетни состојки, Екстрактот Од Чист Анасон Меккормик е главен за ароматизирање на р�

DEN 2.00
Памук Сатен Прирабница Работ Шам, Стандард-Кит Сива Гранџ Океанот Грбави Тропски Китови Наутички Расадник Море Животно Печатење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Памук Сатен Прирабница Работ Шам, Стандард-Кит Сива Гранџ Океанот Грбави Тропски Китови Наутички Расадник Море Животно Печатење

Кит Сива Гранџ Океан Грбави Тропски Китови Перница Шам од Лажица Со прирабничка перница шамс се направе

DEN 1.67