• Ново
Блескави Колекција 0. Карат 14к Шампањ И Бел Дијамант Годишнина Бенд Чувар Прстен КТ, Розово Злато, Големина 6

Блескави Колекција 0. Карат 14к Шампањ И Бел Дијамант Годишнина Бенд Чувар Прстен КТ, Розово Злато, Големина 6

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Оваа прекрасна дијамантска чуварска лента има 0,50 кт бели и шампањски дијаманти во поставување и поставување канали. Сите дијаманти се пенливи и 100% природни. СИТЕ наши производи СО бесплатна кутија за подароци и 100% гаранција За Задоволство. SKU # DR3217-2317-14 KR други големини на прстени може да се испорачаат порано. Повеќето прстени може да се променат големината.

Карактеристики

Производи во категоријата

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring
  • Ново
Оценка на клиентот:

1 4CT TDW Diamond 10K Rose Gold Cluster Ringing Ring

Овој прстен покажува кластер на треперливи тркалезни дијаманти во неговиот центар Хало рамка со помали

DEN 4127.84
Холографска ткаенина Spangle Sequin
  • Ново
Оценка на клиентот:

Холографска ткаенина Spangle Sequin

Шасон Текстил ја претставува ткаенината Spangle Sequin Тежината на ткаенината е 95 GSM Блескавиот продолжение и�

DEN 1.00
Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art
  • Ново
Оценка на клиентот:

Fab Funky 'Cocker Spaniel Golden Beer Lover' Canvas Art

Уметник : Fab Funky Subject : Animalsstyle : Modern & Modernively Product Type : Galleryобвиткано платно уметност Ова подготвено за виси, у�

DEN 1530.08
Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12
  • Ново
Оценка на клиентот:

Scoop Girls Fau Suede Moto јакна, големини 4-12

Пристигна нов главен гардероба за девојчиња! Јакната на мото мото велур од лажичка е супер кул и супер м�

DEN 2.67