• Ново
Он. Компактна Безжична Тастатура За Таблети и Паметни Телефони

Он. Компактна Безжична Тастатура За Таблети и Паметни Телефони

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Напишете далеку со нашиот онн. Компактна Безжична Тастатура! Го имаме клучот за решение за безжично пишување за вашиот таблет.. нашата Компактна Безжична Тастатура ќе го одржува вашето биро уредно и уредно без неуредни кабли. Поврзете се со вашиот таблет или мобилен уред лесно преку Bluetooth Безжична Технологија и уживајте во вашиот безжичен работен простор! Сурфај онн. со нашиот он. Компактна Безжична Тастатура.Ние сме вклучени. за нешто овде. Ја извадивме маката од купување електроника и изградивме бренд што е свеж и едноставен. Со прекрасни појави на боја, наоѓањето на вистинскиот производ никогаш не било полесно. Кажете збогум на стресното донесување одлуки и стравот од патеката за електроника. Нашата мисија е едноставна.. да испорача одлични производи и да го олесни тоа. Изберете онн. и вратете се на користењето на вашата мозочна моќ за важните работи во животот. како размислување за прашањето, "што треба да гледам овој викенд? "Вклучува : ONN Компактна Безжична Тастатура за таблети и паметни телефони, кабел за полнење и водич За добредојде Широка Компатибилност : Onn. Компактната Безжична Тастатура е компатибилна со сите четири главни оперативни системи за таблети (i OS, Android, Mac OS и Windows). Расклопете За Погодност : едноставно расплетување на држачот од дното на тастатурата ќе ви овозможи да ги поставите уредите под совршен агол и да се поставите за неколку секунди. Долг Дострел : технологијата Bluetooth овозможува опсег на работа од нешто повеќе од 7 метри. Префрлете Се Лесно со Повеќе Bluetooth Канали : со притискање на копче, префрлете се помеѓу до три уреди со леснотија. Тивки Клучеви : Копчињата Со Низок профил значи дека можете да го направите она што ви треба без гласни клучеви да кликнат настрана. Пријателски За патување : со низок профил и тенок дизајн, земете компактна безжична тастатура насекаде. Вклучува : ВКЛУЧЕНА Компактна Безжична Тастатура за таблети и паметни телефони, кабел за полнење и водич за добредојде.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нетфли Каубој Бебоп-One Еден Лист
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нетфли Каубој Бебоп-One Еден Лист

Трендови Меѓународниот ѕид постери се омилена соба декор на сите! Овој Каубојски Постер Со Еден Лист Од

DEN 2.00
Примос Диа А-Рамка Тројно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Примос Диа А-Рамка Тројно

Едноставно Разновиден Сигурен Сакаме кога ќе се собере повик АРамката користи процес на чекање за пате�

DEN 9599.84
СЦ Спојката Роб Цилиндар
  • Ново
Оценка на клиентот:

СЦ Спојката Роб Цилиндар

Exedy OE 20062010 Хонда Граѓански L4 РОБ ЦИЛИНДАР EXEDY Е ниво 1 OEM снабдувач на сите големи автомобилски, и надвор о�

DEN 0.67