• Ново
Војна на ѕвездите Мандалорискиот Резервоар За Бебиња И Мали Девојчиња Бебе Јода Топ И Шорцеви, Комплет Од 2 Парчиња, Големини 12М-5Т

Војна на ѕвездите Мандалорискиот Резервоар За Бебиња И Мали Девојчиња Бебе Јода Топ И Шорцеви, Комплет Од 2 Парчиња, Големини

Buyers rating:
DEN 511.84

Износ

Силата е силна со вашето малечко! Вашиот Мини Војна На Ѕвездите мандалорискиот обожавател е подготвен за забавен исполнет ден на стил со Овој симпатичен Комплет Облека За Бебиња Јода 2 парчиња. Одликувајќи се со врвот на резервоарот за графички печатење и прекрасни шорцеви за печатење, овој комплет За Облека На Дизни е одличен за сончеви денови и без напор да се меша и да одговара со нејзината секојдневна гардероба. Материјали : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : Машина За Перење. Земја На Потекло : Увезени. Комплетот вклучува : 1 резервоар и 1 пар шорцеви. Карактеристики на резервоарот : стил На Пуловер; вратот на лажичката; без ракави со детали за возбуда; графички принт напред. Шорцеви карактеристики : стил На влечење со еластичен појас за удобност; акцент на лак; целокупно печатење. - Дизни, Сите Права Се Задржани. Војна на ѕвездите Мандалорискиот Резервоар За Бебиња Јода И Облека За Шорцеви За Девојчиња.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Врвови Ракави Маици За Вратот На Екипажот Модерни Маици Врвови Пејзаж Графичка Есенска Облека Обични Блузи Блузи Блузи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Врвови Ракави Маици За Вратот На Екипажот Модерни Маици Врвови Пејзаж Графичка Есенска Облека Обични Блузи Блузи Блузи

Зарем тоа се уште не е доволно за вас? Кликнете на оваа врска, ќе можете да видите повеќе ценасами жени Бл

DEN 308.64