• Ново
Нулум Клаудија Дијамантска Област Килим, 7 '6 9 ' 6

Нулум Клаудија Дијамантска Област Килим, 7 '6 9 ' 6

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Во нулум, ние веруваме дека подните облоги и уметноста не треба меѓусебно да се исклучуваат. Основана со желба да ги прекрши правилата на она што се очекува од тепих од област, нулум е создаден за да ја пополни празнината помеѓу брилијантниот дизајн и достапноста Во нулум, веруваме дека подните облоги и уметноста не треба меѓусебно да се исклучуваат. Основана со желба да ги прекрши правилата на она што се очекува од тепих во областа, нулум е создаден за да ја пополни празнината помеѓу брилијантен дизајн и достапност. Плетени Ресни.

Карактеристики

Производи во категоријата