• Ново
Центричен 150. Центрични Премиум Кочница Хидраулични Црева

Центричен 150. Центрични Премиум Кочница Хидраулични Црева

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Хидрауличната програма За Сопирачки На Централните Делови е најкомплетната и најсовремена во индустријата и вклучува Мајстор За Сопирачки И Цилиндри за Тркала, Црева за Сопирачки, Комплети За Поправка На Дебеломер и Цилиндри за Тркала и Повторно Произведени Засилувачи на Моќност. Центричен 150.33063 Центричен Премиум Кочница Хидраулични Црева Дополнителни Карактеристики Боја : Црна.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бекарнли 073-Црево За Сопирање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бекарнли 073-Црево За Сопирање

Делови од Бек / Арнли ги исполнуваат странските спецификации ЗА ОЕ на таблички ЗА форма, вклопување и фу�

DEN 0.67