• Ново
Моќност Стоп Заден Геометар Обложен Ротор На Сопирачката И Комплет ЗА Подлога CRK5920

Моќност Стоп Заден Геометар Обложен Ротор На Сопирачката И Комплет ЗА Подлога CRK5920

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Геометриската обложена подлога за сопирачките и комплетот за ротор ја елиминира прашината, спречува ' рѓа и ја подобрува моќноста на запирање. Роторите на диск сопирачките се третираат со целосен слој На вистински ГЕОМЕТАР 360 слој, вклучително и во внатрешноста на лопатките. Геометриската обвивка значи заштита од ' рѓа и корозија без да влијае на перформансите на сопирањето на возилото. Роторите се оем тежина и ја задржуваат конфигурацијата НА оем ване за непроблематична работа. Позитивната технологија на мувла се користи за создавање влошки за сопирачките со постојани перформанси без избледување како ОЕ. Влошките за сопирачките имаат двослојни гумени шипки со висока температура кои изолираат бучава за практично тивко сопирање. Оваа подлога за сопирачките и комплетот за замена на роторот доаѓаат со се што ви треба за работата : комплет ротори на Сопирачките обложени Со Геометри, керамички влошки за сопирачките на дискот, врвен хардвер од нерѓосувачки челик и лубрикант за сопирачки со високи перформанси. Уморни од прашина од сопирачките? Изберете Комплет За Сопирање обложен Со Геометрија За Напојување! Запирање на напојување Роторот На Сопирачката Обложена Со Заден Геометар И Комплетот ЗА Подлога CRK5920 •подлогата за сопирачките и роторите во овој комплет за замена се директна замена за фабричката опрема •овој комплет вклучува комплет Ротори на Сопирачките обложени Со Геометри, комплет влошки за сопирачки за дискови, врвен хардвер од нерѓосувачки челик и лубрикант за сопирачки со високи перформанси •сопирајте подобро со керамички формула со ниска прашина влошки за сопирачки •роторите Обложени Со Геометри се спротивставуваат на сопирачката Прашина И Заштита Од ' Рѓа • Одговара : Хјундаи Веракруз 2012-2007.

Карактеристики

Производи во категоријата

Човечки Ресурси Дише Убавина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Човечки Ресурси Дише Убавина

Playtex 18 Часовен Женски Убав И Безжичен Градник За Дишење Мазни, беспрекорни цветни чаши од тантела без пр�

DEN 367.84
Ступел Индустрии Живот Љубовник Обична Фраза Графичка Уметност Сива Врамена Уметност Печатење Ѕидна Уметност, Дизајн На Мартина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ступел Индустрии Живот Љубовник Обична Фраза Графичка Уметност Сива Врамена Уметност Печатење Ѕидна Уметност, Дизајн На Мартина

Нашата Врамена Ѕидна Уметност На Giclee додава допир на класа на кој било простор во вашиот дом или канцела

DEN 337.76