• Ново
Ексклузивен домашен сантос чиста прачка панел за завеси

Ексклузивен домашен сантос чиста прачка панел за завеси

Buyers rating:
DEN 448.00

Износ

Постелнината на сантос текстура изгледа чиста панели за завеси за џеб на шипката, даваат класичен изглед на секоја просторија во вашиот дом. Сантос драпериите нудат стилски вертикално разубавување во природни бои на тонот на земјата за да создадат готов луксузен изглед и чувство. Овие панели убаво ќе се виткаат од вашата омилена шипка за завеси од страна на 3 "зашиен џеб за шипки. Нашите панели за завеси се совршени за секоја дневна соба, спална соба, семејна соба, трпезарија, бања и канцеларија. Нашите стилски дизајни ќе одговараат простор. Сантос драпери нудат луксузна вертикална украсена лента на светло и воздушно текстурирано постелнина. Секоја табла зашиена со 4 "горниот полите и 3" дно по полите. Препорачувајте да нарачате ширина од 2 до 3 пати шипка за правилен изглед и полнота. Упатства за нега : Завеси за третман на прозорецот за миење на самото место и/или рака. Користете железо на тивок оган за да ги исправите и отстраните набори/брчки од пакување.

Карактеристики

Производи во категоријата