• Ново
Манжетни Жени Плетена Капа Обложена Со Сатен Акрилни Зимски Капи За Жени Мажи Свила Мека Лигава Топла Капа Со Манжетни

Манжетни Жени Плетена Капа Обложена Со Сатен Акрилни Зимски Капи За Жени Мажи Свила Мека Лигава Топла Капа Со Манжетни

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Големина : С Биста : Должина : Големина : М Биста : 95см/37,40" Должина : 67см/26,38"Големина : Л Биста : 100см/39,37" Должина : 68см/26,77"Големина : XL Биста : 105см/41,34" Должина : 69см/27,17"Големина : ХХЛ Биста : 110см/43,31" Должина : 70см/27,56"Големина : хххл биста : 115см/45,28" должина : 71см/27,95"големина : ххххл биста : 120см/47,24" должина : 72см/28,35"големина : хххххл биста : 125см/49,21" ДОЛЖИНА : 73СМ/28,74"инструкции за перење За : 1.Рачно измијте ја со топла вода и додадете шампон или неутрален детергент за волна пред да натопите 10 минути; 2. НЕ мијте со обичен детергент или сапун; 3. Ако машинско перење, се препорачува да се стави во вреќа за перење за да се избегне оштетување; 4. НЕ избелувајте ја .Пакетот вклучува : 1 Компјутерска Капа (Без Малопродажна Кутија)Една Големина Најмногу Одговара : за возрасни може да биде термичка и удобно да одговара на мажи и жени (големина На Главата : 28Х20, 3СМ/11, 6Х7, 9").Добрите перформанси на еластичниот кабел плетени надворешни и свила овозможуваат ова да ги собере речиси сите големини на главата; Покрај тоа, можете да ја повлечете манжетната од и надолу за да ги покриете ушите за да бидете пријатни;За Широки Прилики : погоден е и за секојдневно носење во секојдневниот живот и за спортски активности на отворено; Зимските се совршени за скијање, сноуборд, санкање, лизгање на мраз и многу повеќе; кога одите на активности на отворено, можете да ја носите оваа капа ; Исто така и оваа женска мажите можат да бидат добри подароци за роденден, ноќта На вештерките, денот На благодарноста, божиќ, нова Година;Мек сатен : нашата коса Е ранлива на оштетување секој пат Кога ќе излеземе на ветер, Сонце И Студ. вашите нишки со носење сатенска обвивка ! Сатенот е совршен за заштита на косата бидејќи не апсорбира толку многу влага или не предизвикува толку триење како другите материјали, како волна и памук. Не се нашите токи одлични за минимизирање на разлетувањето и кршењето, но тие се исто така растегливи за да се приспособат на голема коса;Врвен Квалитет : надворешниот слој изработен од супер мек Акрилик,златен полиестерски сатен ;се Чувствува мек против кожата што нема да сакате да ја соблечете;плетената капа се вклопува во повеќето прилики во нашиот секојдневен живот и е достапна во различни бои за жени и мажи; можете да ги изберете омилените бои на ок за да одите со вашата облека;капа за затворање. Модерен дизајн на изглед ве прави попривлечни. Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Упосао Симпатична Цртана Животинска Плишана Капа Облечи Капа Косплеј Костим За Ноќта На Вештерките Костим За Глава Божиќна Забава
  • Ново
Оценка на клиентот:

Упосао Симпатична Цртана Животинска Плишана Капа Облечи Капа Косплеј Костим За Ноќта На Вештерките Костим За Глава Божиќна Забава

Опис : Име : Облечи Шапка Ткаенина : кадифен Полнење : ПП памук Модел : Тип 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 Тип 1 : слон шап�

DEN 181.12
Џиге Свилен Капа Хауба Со Долга Опашка Мода Еластичност Флексибилни Прилагодливи За Моторџиите Хип-Хоп Љубовници Дневна Декорација
  • Ново
Оценка на клиентот:

Џиге Свилен Капа Хауба Со Долга Опашка Мода Еластичност Флексибилни Прилагодливи За Моторџиите Хип-Хоп Љубовници Дневна Декорација

Опис : Практично : оваа обвивка за глава има различни бои, доволно за да го исполни вашиот дневен фустан.М

DEN 160.00
Модни Жени Цврста Боја Заштита Од Сонце Топлес Транспарентен Бејзбол Визир Капа Камионџија Мрежести Капи За Мажи Шапки За Бејзбол
  • Ново
Оценка на клиентот:

Модни Жени Цврста Боја Заштита Од Сонце Топлес Транспарентен Бејзбол Визир Капа Камионџија Мрежести Капи За Мажи Шапки За Бејзбол

100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1pc Gender : Унисекс(Возрасни )Нов дизајн, Многу популарен.Материјал

DEN 255.20
Солидна капа на Вајоминг
  • Ново
Оценка на клиентот:

Солидна капа на Вајоминг

Beе бидете најтешкиот обожавател околу оваа празнична сезона кога ќе ја облечете оваа капа на Каубоите н

DEN 255.20