• Ново
Uehgn Прибор За Јадење Постави Редење Складирање Дизајн Интегриран Калапи Нерѓосувачки Челик Отворен Преносни Хеликоптер Вилушка Лажица Садови Комплет Секојдневна

Uehgn Прибор За Јадење Постави Редење Складирање Дизајн Интегриран Калапи Нерѓосувачки Челик Отворен Преносни Хеликоптер Вилушка

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Опис : со нивните долги, удобни рачки, овие парчиња прибор за јадење се многу мазни и сјајни; тие се направени од материјали за храна и се многу безбедни и лесни за чистење.Дизајнирани да бидат многу преносливи и наредени за складирање, овие парчиња прибор за јадење се многу практични и лесно можат да се користат за вечера на кампување на отворено picnics.It изработен е од материјал од нерѓосувачки челик.Преносливиот комплет за прибор за јадење е достапен во многу бои од кои можете да изберете.Комплетот преклопен прибор за јадење е погоден за кампување, пешачење, пикник, на отворено итн.Име на предметот : Прибор За Јадење Материјал : Нерѓосувачки Челик Карактеристики : Лесен За Чистење, Одделение За Храна, Мазни Површини Детали За Големина : Големина На Лажица : 17см х 4,2 см/6,69 "х 1,65" (Прибл.) Големина на вилушка : 16,5 см х 2,4 см/6,5 "х 0,94" (Прибл.) Големина на секачот : 17см х 1,7 см/6,69 "х 0,67" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Cutter1 x Вилушка 1 x Лажица со нивните долги, удобни рачки, овие парчиња прибор за јадење се многу мазни и сјајни; тие се направени од материјали за храна и се многу безбедни и лесни за чистење. Дизајнирани да бидат многу преносливи и наредени за складирање, овие парчиња прибор за јадење се многу практични и лесно можат да се користат за вечера на излети за кампување на отворено. Изработен е од материјал од нерѓосувачки челик. Преносливиот комплет за прибор за јадење е достапен во многу бои од кои можете да изберете. Комплетот преклопен прибор за јадење е погоден за кампување, пешачење, пикник, на отворено итн.

Карактеристики

Производи во категоријата

Оптимус Титаниум Прибор За Јадење
  • Ново
Оценка на клиентот:

Оптимус Титаниум Прибор За Јадење

КАРАКТЕРИСТИКИ На Оптимус Титаниум 3 Парче Прибор За Јадење Лесен ЦП Титаниум2КОМПЈУТЕР вклучува вилуш�

DEN 1.00
Дидо Преносни Стапчиња За Јадење Лажица Сет Од Нерѓосувачки Челик Студентска Канцеларија Прибор за Јадење Со Кутија За Складирање,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дидо Преносни Стапчиња За Јадење Лажица Сет Од Нерѓосувачки Челик Студентска Канцеларија Прибор за Јадење Со Кутија За Складирање,

Опис : Преносни стапчиња за јадење лажица сет е безбеден и здрав, може да се користи повторно.Комплетот з

DEN 2.00
Лајниерхопстинци Лажица Постави Нерѓосувачки Челик Преносни Огледало Полирање Анти-лизгање Садови Дете Вилушка Рамни Садови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лајниерхопстинци Лажица Постави Нерѓосувачки Челик Преносни Огледало Полирање Анти-лизгање Садови Дете Вилушка Рамни Садови

Опис : Комплетот садови е изработен од висококвалитетен нерѓосувачки челик, без ' рѓа, безбедна и заштит

DEN 303.84
Комплет за парчиња садови за 4, Комплет Садови За Јадење Од Нерѓосувачки Челик, Сет За Прибор За Јадење За Ручек, Полиран Прибор
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет за парчиња садови за 4, Комплет Садови За Јадење Од Нерѓосувачки Челик, Сет За Прибор За Јадење За Ручек, Полиран Прибор

КОМПЛЕТ ЗА РАМНИ САДОВИ СО Ножеви За Стек Со Ножеви За Стек, прицврстен комплетот доаѓа со 4парче назабе�

DEN 303.84
Елегантен Пренослив Прибор - Висококвалитетни Садови Од Нерѓосувачки Челик Со Комплети За Складирање Бо - Прибор За Јадење-Еднократно,
  • Ново
Оценка на клиентот:

Елегантен Пренослив Прибор - Висококвалитетни Садови Од Нерѓосувачки Челик Со Комплети За Складирање Бо - Прибор За Јадење-Еднократно,

опис на производот 1.●НОСЕТЕ го и КОРИСТЕТЕ ГО НАСЕКАДЕ : со специјално дизајнираната кутија за складир�

DEN 527.84
6сет Луксузни Садови За Вечера Од Црно Злато Комплет Садови Од Нерѓосувачки Челик Вилушка За Нож Кафена Лажица Комплет Прибор
  • Ново
Оценка на клиентот:

6сет Луксузни Садови За Вечера Од Црно Злато Комплет Садови Од Нерѓосувачки Челик Вилушка За Нож Кафена Лажица Комплет Прибор

modname=ckeditor информации за Производот 1.Изработени од висококвалитетен материјал од нерѓосувачки челик,са�

DEN 415.84
Рустикален Рамен Прибор Вилушка Лажица Нож Рака Фалсификувани Вечера Во Собата, Викинг Прибор За Јадење, Средновековна Прибор
  • Ново
Оценка на клиентот:

Рустикален Рамен Прибор Вилушка Лажица Нож Рака Фалсификувани Вечера Во Собата, Викинг Прибор За Јадење, Средновековна Прибор

Флатверот е изработен од Нерѓосувачки Челик, кој е издржлив и здрав за вашата секојдневна употреба,безб

DEN 399.84
Елита Џоли Колекција Рамен Сет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Елита Џоли Колекција Рамен Сет

Со Кујнарт? Flatware, Cuisinart ја носи својата истакната репутација за квалитет и лидерство во дизајнот во трпе�

DEN 527.84
Трговски Центар Десерт Вилушка Карирана Шема Висока Издржливост Акрилен Десерт Лажица Вилушка Отворено Пикник Фотографија Реквизити
  • Ново
Оценка на клиентот:

Трговски Центар Десерт Вилушка Карирана Шема Висока Издржливост Акрилен Десерт Лажица Вилушка Отворено Пикник Фотографија Реквизити

Опис : Дизајниран Со живописни бои и уникатни карирани дезени, оваа десертна лажица и вилушка лесно може

DEN 463.84