• Ново
Honrane 15g Партија Конфети Мини Сјае Око-фаќање Декоративни Роденден Партија Балон Пополнување Ѕвезди Месечината Конфети Свадба Декор

Honrane 15g Партија Конфети Мини Сјае Око-фаќање Декоративни Роденден Партија Балон Пополнување Ѕвезди Месечината Конфети Свадба

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Опис : поради дизајнот на моделот на ѕвезда и месечина, оваа конфети е многу извонредна и компактна, која лесно може да се стави во балони и е добар избор во прославата и веселбата.Изработени од издржлив материјал, овие конфети се многу отпорни на абење и нема лесно да се оштетат. Исто така, може да игра добра улога во украсувањето и создавањето атмосфера, што е многу practical.It изработен е од пвц материјал.Должината на конфетите на месечината е 1 см.Овој производ е совршен за свадби, фестивали, Забави Име : Забава Конфетиматеријал : Пвц Карактеристики : Водоотпорен, Декоративен, Убав изглед, Привлечен Детали За големината : Должина На Месечината : 1см/0,39" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пакет Партиски Конфети (Околу 15гр) поради дизајнот на моделот на ѕвезда и месечина, овие конфети се многу извонредни и компактни, кои лесно можат да се стават во балони и е добар избор во прославата и веселбата. Изработени од издржлив материјал, овие конфети се многу отпорни на абење и нема лесно да се оштетат. Исто така, може да игра добра улога во украсувањето и создавањето атмосфера, што е многу практично. Изграден е од пвц материјал. Должината на конфетите на месечината е 1 см. Овој производ е совршен за свадби, фестивали, забави.

Карактеристики

Производи во категоријата

Домашен Декор Печатење Во Облик На Срце Свадба Денот На Вљубените Алуминиумска Фолија Балони Денот На Вљубените Декор Алуминиумски
  • Ново
Оценка на клиентот:

Домашен Декор Печатење Во Облик На Срце Свадба Денот На Вљубените Алуминиумска Фолија Балони Денот На Вљубените Декор Алуминиумски

Печатење Во форма на срце Свадба Балони Од Алуминиумска Фолија За Денот На Вљубените : 100% сосема нов и ви

DEN 1.33
Мир Гулаб Балони Големи Гулаб Балони Летање Балони Мир Гулаб Балони Големи Гулаб Балони Летање Балони За Свадба Спомен Роденден
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мир Гулаб Балони Големи Гулаб Балони Летање Балони Мир Гулаб Балони Големи Гулаб Балони Летање Балони За Свадба Спомен Роденден

мир гулаб балони големи гулаб балони летање балони 10 парчиња Мир Гулаб Балони Големи Гулаб Балони Летањ

DEN 2.67