• Ново
Пет Вода Фонтана Замена Пумпа Вшмукување Чаша Миленичиња Фонтана Пумпа СО LED Осветлување За Мачки Кучиња Мали И Средни Миленичиња Вода Диспензери

Пет Вода Фонтана Замена Пумпа Вшмукување Чаша Миленичиња Фонтана Пумпа СО LED Осветлување За Мачки Кучиња Мали И Средни Миленичиња

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Спецификации(за) : Име : Потопна Пумпматеријал : пластикамодел : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 5 волти со метод На ledplug-in : USB приклучок должина : 1,8 метри/70,87 дијаметар на инутлет : 10,5 mm Noise : 40dbload струја : 280 MAPower : 1,5 WMaximum главата : 50cmmaximmax проток : 160 L/HContinuous работен век>10000 Часовна Отпорност На Вода : Ip68 За 100% нуркање : погоден за електрична Диспензер за Вода предводена од домашни миленици : список СО кутии : 1* потопна пумпа (без адаптер за напојување) висококвалитетна пумпа за вода : оваа пумпа е наменета за мали и средни дозери за вода за миленичиња, кои можат да ги решат сите проблеми што не можат да се Решат со филтрациониот сунѓер. Забележете дека измерете го долниот мијалник на пумпата за фонтана на вашето домашно милениче : околу 1, 8х1, 7 инчи и висока 1,2 инчи. USB Полнење : МОЖЕТЕ да користите USB кабел од 1,8 метри/70,87 инчи(околу) за полнење на пумпата. Сината светлина покажува дека пумпата работи правилно. И се одликува СО USB приклучок погоден за различни апликации, кој може да се користи во преносни полначи, компјутери, енергетски банки итн. Ултра тивка Пумпа : пумпата прави бучава помала од 40 d B за време на работата, така што тешко може да го слушнете звукот на водата и нема да направи вашето домашно милениче да се чувствува нервозно или да влијае на одморот на вашето и вашето домашно милениче. Отстранлив и Чистлив : пумпата може да се отстрани без никакви алатки. Исчистете ја пумпата на секои две недели за да ја исчистите нечистотијата, косата, крзното и така натаму за да го продолжите работниот век на пумпата и да обезбедите квалитет на водата. Лесен За Инсталирање : пумпата има 4 цврсти вшмукувачки чаши. И пумпата и кабелот за податоци се вклучени во пакетот.(Ве молиме имајте предвид дека адаптерот за напојување не е вклучен).

Карактеристики

Производи во категоријата

АЈ Стилови Акција Слика
  • Ново
Оценка на клиентот:

АЈ Стилови Акција Слика

Донесете ја акцијата на WWE! Рекреирајте ги вашите омилени натпревари со оваа приближно 6инчна акциона фи

DEN 2.67
Атина Корк Тркач Килим
  • Ново
Оценка на клиентот:

Атина Корк Тркач Килим

Колекцијата Атина нуди најширок спектар на опции со изглед на природна трева и издржливост на волна, Ат�

DEN 1.33
Цврст 10к Бело Злато Неговиот И Нејзиниот Круг Дијамант Пасијанс Појавување На Неколку Три Прстени Невестински Ангажман Прстен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Цврст 10к Бело Злато Неговиот И Нејзиниот Круг Дијамант Пасијанс Појавување На Неколку Три Прстени Невестински Ангажман Прстен

Солидна 10к Бело Злато Неговиот Нејзиниот Круг Дијамант Пасијанс Појавување Трио Невестинска Свадба Ан�

DEN 2.00