• Ново
Охрабрување Вредност На Богатството Вредност На Квалитетот Престилка Лигавче Саронг Готвење Печење Кујнски Џеб Пинафор

Охрабрување Вредност На Богатството Вредност На Квалитетот Престилка Лигавче Саронг Готвење Печење Кујнски Џеб Пинафор

Buyers rating:
DEN 351.84

Износ

Големина : 70см х 67см ( )Класификација : Престилка, Готвење, Бибфеатура : -дизајн на мешавина од памучни поли : мек на допир и абење.- Ослободени од штетни хемикалии.- Се одликува со џеб за држење дополнителни четки, налепници или други материјали.- Долги врски кои лесно може да се променат за да одговараат на повеќето големини.- Машинско перење, се спротивставува на брчките и намалувањето.- Совршен подарок за шпорети, уметници, шанкери за кафе, пријатели, љубовници, сопруги и сопрузи или семејства, за да ја одржуваат облеката гнездо и чиста.Материјал : Изработен Од памучно-поли мешавина од твил количина на пакување : 1 х Престилка овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Охрабрување Вредност На Богатството Вредност На Квалитетот Престилка Лигавче Саронг Готвење Печење Кујна Џеб Пинафор.

Карактеристики

Производи во категоријата

Многу престилка од Вести
  • Ново
Оценка на клиентот:

Многу престилка од Вести

Престилка со специфични раси на одсади Вести уметнички дела Оваа престилка е од богатството на Каролин�

DEN 223.84
Капучин Мајмун
  • Ново
Оценка на клиентот:

Капучин Мајмун

Оваа оригинална висококвалитетна престилка за готвење Од Преса За Фенери може да се пофали со остри дет

DEN 1.67
Полигонска Позадина Женска И Машка Кујна Водоотпорна Престилка, Вообичаена Во Ресторани, Супермаркети И Хотели, Престилка За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Полигонска Позадина Женска И Машка Кујна Водоотпорна Престилка, Вообичаена Во Ресторани, Супермаркети И Хотели, Престилка За

Материјал На Производот : Полиестерски Влакна, Затворање На Врвки, Дизајн На Џеб И Ремен За Грб За Доволн

DEN 265.44
Realtree Dishtowel
  • Ново
Оценка на клиентот:

Realtree Dishtowel

Предметите DII Real Tree се совршени за ловецот, рибарот и камперот во вашиот живот Секое лиценцирано парче с�

DEN 1.33