• Ново
Тенок Фит Гел Тпу Телефон Случај ЗА TCL 30Z Z LE, Со Калено Стакло Заштитник На Екранот

Тенок Фит Гел Тпу Телефон Случај ЗА TCL 30Z Z LE, Со Калено Стакло Заштитник На Екранот

Buyers rating:
DEN 175.68

Износ

Ова Куќиште За Штит е футрола за телефон Со Тенок ДИЗАЈН и изработена од високо издржлив пластичен материјал TPU (Термопластичен Полиуретан). Флексибилниот дизајн на Гел го олеснува ставањето или соблекувањето по потреба. Исто така, се обвиткува околу телефонот за заштита од гребнатини. Многу телефони имаат особено лизгави грбови, и оваа футрола за Држење може да го спречи да се лизне од вашата рака. Уникатниот графички дизајн на куќиштето исто така му дава заштита на вашиот телефон со личноста и го направи попрепознатлив. Во пакетот е вклучен заштитник на екранот од калено стакло, кој ќе го заштити вашиот екран со апсорпција на силата на директните удари на тврдите површини и штити од гребнатини. Заштитникот на екранот со калено стакло со врвен степен, исто така, обезбедува максимална јасност на сликата и крајна чувствителност на екранот на допир. Олеофобниот слој спречува прекумерни отпечатоци од прсти и дамки од масло на калено стакло. За TCL 30 Z / 30 LE. Вклучен Заштитник На Екранот Од Калено Стакло. Уникатниот графички дизајн му дава заштита на вашиот телефон со личност. Изработен од високо издржлив тпу (Термопластичен Полиуретански) пластичен материјал. се обвиткува околу телефонот за заштита од гребнатини. Тенок ДИЗАЈН. Заштитете Го Вашиот Телефон без да го загрозите оригиналниот тенок изглед. Флексибилна текстура Површина. Футролата Погодна за држење може да го спречи телефонот да се лизне од вашата рака.

Карактеристики

Производи во категоријата

дмкпв Дами Костими За Капење Костими За Капење Завој Бикини Бандо Сет Облека За Плажа Бразилски Костим За Капење Жени Жени Костими
  • Ново
Оценка на клиентот:

дмкпв Дами Костими За Капење Костими За Капење Завој Бикини Бандо Сет Облека За Плажа Бразилски Костим За Капење Жени Жени Костими

Дами Костими За Капење Завој Бикини Бандо Сет Облека За Плажа Бразилски Костим За Капење Жени Жени Кост�

DEN 1.00
dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT
  • Ново
Оценка на клиентот:

dweb freeshippingfreereturns thu септември 11: AM PDT

Кремаста мешавина на акаи со манго и страст овошје за вкусен тропски вкус Подготвен за јадење, органска

DEN 2.00
Кисор Античка Глазура Монистра Од Печурки ПРАВА Дупка САМ Сам Креативен ЗА Сам Додаток За Привезок За Накит Изработка На Нараквици
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кисор Античка Глазура Монистра Од Печурки ПРАВА Дупка САМ Сам Креативен ЗА Сам Додаток За Привезок За Накит Изработка На Нараквици

Описи : Оваа Мониста е прекрасна за сите видови прекрасно изработка на накит,самостојни ракотворби, син

DEN 2.67
Мебел Браници Тркалезна Форма Стаклени Влошки За Маса Транспарентна Пластична Гумена Подлога Нелизгачки Влошки за Држење За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мебел Браници Тркалезна Форма Стаклени Влошки За Маса Транспарентна Пластична Гумена Подлога Нелизгачки Влошки за Држење За

Опис r r.Нашиот гумен браник содржи исклучително меки, самолепливи гумени тампони на вратите Тие обезбед

DEN 182.40