• Ново
Секачи за врвови-Остри Акрилни Машинки За Нокти, Секачи За Нокти За Лажни Нокти , Лажен Тример За Нокти - Стилска Алатка За Уметност За Нокти За Маникир

Секачи за врвови-Остри Акрилни Машинки За Нокти, Секачи За Нокти За Лажни Нокти , Лажен Тример За Нокти - Стилска Алатка За

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

СОСЕМА НОВИ СЕКАЧИ ЗА ВРВОВИ-Нов дизајн на машинка за нокти за акрилни нокти со ergономска права рачка, минимализам и елегантен изглед. Материјалот со врвен квалитет гарантира подобар квалитет од обичните акрилни секачи за нокти. Ќе го користите здраво. ПРО КВАЛИТЕТНА АКРИЛНА АЛАТКА ЗА НОКТИ-Професионален секач за совети за нокти Во Форма На буквата У со различни стилови на сечење : Добро исечено/ директно сечење/ Тркалезно сечење, исто така можете да исечете други форми за да одговараат на вашите нокти. Совршен тример за Нокти За Акрилни Нокти / Гел Нокти / Природни Нокти / Лажни Нокти. ЦВРСТ ИЗРАБОТЕН СЕКАЧ За РАБОВИ - Изработен од квалитетен нерѓосувачки челик со сребрен изглед, кој е блескав, издржлив, против ' рѓа и лесен за чистење, сигурен и доволно цврст за да ви овозможи убаво користење искуство. Погоден за професионална употреба или домашна употреба. ●Удобен и Совршен дизајн ● гумен за Туширање за врати за туширање со нелизгачки ergономски дизајн, 14 гумен за туширање лесно се сфаќа и заштедува напор при чистење и користење.Совршен избор за чистење стакло, плочки и други рамни површини.

Карактеристики

Производи во категоријата

Супер Лак Потенки оз
  • Ново
Оценка на клиентот:

Супер Лак Потенки оз

Описспецијално формулиран за да го врати лакот во неговата правилна конзистентност, го разредува задеб

DEN 271.84
Летни Заштеди Ботронг Налепница За Нокти Снегулка Завршен Лак За Нокти Филм Налепница За Нокти Налепница За Нокти Подароци За
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Заштеди Ботронг Налепница За Нокти Снегулка Завршен Лак За Нокти Филм Налепница За Нокти Налепница За Нокти Подароци За

Налепница За нокти Снегулка Завршен Лак За Нокти Филм Налепница За Нокти Налепница За Нокти Карактерис�

DEN 255.84
Комплет за педикир за лична нега
  • Ново
Оценка на клиентот:

Комплет за педикир за лична нега

Дајте си спа третман што го заслужувате со комплет за педикир во Хонгџ Овој комплет вклучува камен со пе

DEN 3.33
Луроза Сет Парче Овошје Глина Правење Снабдување Ноктите Уметност Овошје Серија Видови На Кутии Овошје ПАРЧИЊА САМ Декорација
  • Ново
Оценка на клиентот:

Луроза Сет Парче Овошје Глина Правење Снабдување Ноктите Уметност Овошје Серија Видови На Кутии Овошје ПАРЧИЊА САМ Декорација

Опис Парчето овошје од полимерна глина за нокти обезбедува шарм што ве прави прекрасна уметност за нокт

DEN 159.84
Педикир Маникир Полиран Машина За Депилација Алатка За Уметност За Нокти Овци Кожа Уметност За Нокти Бафинг Професионални Датотеки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Педикир Маникир Полиран Машина За Депилација Алатка За Уметност За Нокти Овци Кожа Уметност За Нокти Бафинг Професионални Датотеки

Опис Дали барате комплет деликатна и практична алатка за маникир? Оваа ставка ќе биде добар избор Израб�

DEN 1119.84