• Ново
Обетки Со обетки Поставени За Женски Сребрени Пост Кубни Цирконски Обетки

Обетки Со обетки Поставени За Женски Сребрени Пост Кубни Цирконски Обетки

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Карактеристики : . Количина : 3парови/4парови/5парови/6парови/7парови. Големина : 3мм/4мм/5мм/6мм/7мм/8мм/9мм. Боја : злато/бело/злато/розово злато/црно. Материјал : Изработен од висококвалитетна ааа+ кубна цирконија, 14к позлатена, за да се обезбеди долготрајна завршница без никел, без олово и хипоалергично. КОМПЛЕТ ОД 7 ПАРА : Пакетот вклучува 7 пара ааа+ кубни обетки со цирконски обетки во 7 големини, 3мм/4мм/5мм/6мм/7мм/8мм/9мм.тоа може да ги задоволи вашите најголеми потреби.Различни големини може да се носат со различна облека. МАТЕРИЈАЛ : S925 стерлинг Сребрена Пост обетка обетка, 14k позлатени, без оцрнување или ' рѓа со текот на времето. Без никел, без олово, Без оцрнување и хипоалергично. ААА+ КУБНИ ЦИРКОНСКИ ОБЕТКИ : Обетки Со Обетки направени со висококвалитетна Ааа+ Кубна Цирконија која е беспрекорна бидејќи е направена од човекот до совршенство со одличен крој, брилијантен оган и висока јасност. За СЕКОЈА ПРИГОДА : Нашите обетки со обетки го поттикнуваат вашиот шармантен темперамент во секоја пригода, совршен за свадба, свршувачка, годишнина, забава, матурска забава итн. 90-ДНЕВНА ГАРАНЦИЈА : ако има некоја причина зошто не сте целосно среќни, слободно контактирајте не, МОЖЕТЕ да изберете ЦЕЛОСНО враќање или размена на нов во рок од 90 ДЕНА, ние ќе ви одговориме за 24 часа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Примарна сребрена Сребрена Родиум обложена Со Бела Тркалезна Слатководна Култивирана Бисерна Кубна Цирконија Бесконечни Обетки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Примарна сребрена Сребрена Родиум обложена Со Бела Тркалезна Слатководна Култивирана Бисерна Кубна Цирконија Бесконечни Обетки

Покажете ја вашата љубов со овие обетки со симбол на бесконечност со текстура Овие сребрени обетки обло

DEN 207.84
Обетки Со Обетки со низок профил За Жени Девојки Трендовски Изјава Креативно Срце Бонбони Од Лижавче Висат Со Подароци Од Сребрена
  • Ново
Оценка на клиентот:

Обетки Со Обетки со низок профил За Жени Девојки Трендовски Изјава Креативно Срце Бонбони Од Лижавче Висат Со Подароци Од Сребрена

Забелешка : Драги пријатели, внимателно прочитајте го нашиот вовед во производот, ќе ви биде подобро да �

DEN 239.84
Бајлор мечки обетки од срце
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бајлор мечки обетки од срце

Loveубов, најмоќната сила во спортот Покажете ја гордоста на вашиот тим оваа сезона со нашиот накит во фор

DEN 2.33