• Ново
Колекција на ournoureенски жени Мериан Тру удобност пена Тесна ширина се лизга на балетски станови на тркалезни пети

Колекција на ournoureенски жени Мериан Тру удобност пена Тесна ширина се лизга на балетски станови на тркалезни пети

Buyers rating:
DEN 3.33

Износ

Барате разноврсен и удобен стан што можете да го носите каде било? Проверете го станот на балетот Мериан од колекцијата на списанија. Со безвременски дизајн кој има тркалезна пети и пети, и плетени ткаенини за модерен допир, овие станови се совршени за секоја пригода. Подножјето со тесна ширина и 4 мм удобна пена ™ insole обезбедуваат удобно и поддржувачко вклопување што ќе ве однесе во текот на целиот ден. Тип на рамна потпетица : блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : тесен. Тип на затворање : Лизгање. Стил на пети : круг. Поставена : ткаенина. Горниот материјал : ткаенина. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Лесни улични чизми со високи чизми
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесни улични чизми со високи чизми

Арвен од лесна улица дава изјава со уникатна комбинација на алатка Подвлечената ниска потпетица и лент�

DEN 3.00
Лесен уличен велма лизга
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесен уличен велма лизга

Велма од лесна улица има горниот дизајн на Твин Гор на удобна надворешна столица од клин, која е исклучи�

DEN 400.00
Бела Вита Цикли високи чизми
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бела Вита Цикли високи чизми

Високите чизми се класици за есен Cicely од Бела Вита може да биде совршено поврзан со вашиот омилен џемпер

DEN 1.67
Лесен стрит Штеф стрела
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесен стрит Штеф стрела

Steff By Easy Street е shootie peep пети со паметен патент за лесен влез Декоративните мини парфери го украсуваат вамп�

DEN 345.44
Лесна улица теја удобност пука
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесна улица теја удобност пука

Trend Trend Toya од Easy Street е извонреден додаток на вашата есенска гардероба Оваа современа снимање е изградена

DEN 239.84
Лесна улична цел лизгање
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесна улична цел лизгање

Стилски чевли што ќе можете да го носите цел ден, целта по лесна улица е детално опишана со ситни парфи н�

DEN 0.33
Лесни улични снимања на Дарси
  • Ново
Оценка на клиентот:

Лесни улични снимања на Дарси

Совршен за работа или викенд, Дарси од Лесна улица има перфориран јака со метални столпчиња и функциона�

DEN 639.84
Покани патики на Бела Вита Бебе
  • Ново
Оценка на клиентот:

Покани патики на Бела Вита Бебе

Бебе е удобна случајна со страна на сас Натопот во горниот дел навистина му дава на оваа патика повеќе ж�

DEN 252.96