• Ново
® бренд 4-во-повеќе-употреба факел

® бренд 4-во-повеќе-употреба факел

Buyers rating:
DEN 691.20

Износ

Изберете еден од четирите уникатни стилови на факелот Тики за да одговара на вашиот двор. Овој факел е сигурен дека ќе додаде светла, топол акцент на вашиот простор за живеење на отворено. Тики факел : 4-во-1 мулти употреба факел. Камена смола. Се претвора во 4 уникатни стилови : градинарски факел, патека, факел за палуби или таблети. Прилагодете за да одговара на вашиот двор.

Карактеристики

Производи во категоријата