• Ново
Далер-Роуни Georgianорџиска боја на масло, 75мл цевка, титаниум бела

Далер-Роуни Georgianорџиска боја на масло, 75мл цевка, титаниум бела

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Оваа маслена боја има пигменти кои се избираат внимателно за да обезбедат висок степен на трајност и да одговараат на нијанси на поскапи метални пигменти. Поради нивната внимателна формулација, оваа боја генерално бара многу ограничени количини на медиуми - користете директно од цевката и целосно концентрирајте се на вашиот креативен процес. Постигнете брилијантна боја и текстура со секој мозочен удар! Далер-Роуни Georgianорџиска боја на масло, 75мл цевка, титаниум бела.

Карактеристики

Производи во категоријата