• Ново
Без граници на чипка на јуниори, пакети, пакувања

Без граници на чипка на јуниори, пакети, пакувања

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Без граници Ками за иселување на чипка не е суштински додаток на вашата секојдневна гардероба. Супер мека и удобна, убаво се слое со кој било врв или изгледа одлично самостојно. Вградениот градник за полици нуди фитла за поддршка. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. Вклучува : 2 ками. Опремени. V-neckline; Стајлинг на пуловер. Без ракави; тенки, прилагодливи ленти. Вграден градник за полица со отстранливи влошки; чипка на чипка. 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Карактеристики

Производи во категоријата

Проширена Голема Тастатура Глувчето Рампа Класичен Гумени База Лаптоп Биро Пишување Мат За Лаптоп, Компјутер и КОМПЈУТЕР, Игри
  • Ново
Оценка на клиентот:

Проширена Голема Тастатура Глувчето Рампа Класичен Гумени База Лаптоп Биро Пишување Мат За Лаптоп, Компјутер и КОМПЈУТЕР, Игри

КАРАКТЕРИСТИКИ : Подлогата За Глувчето За Играње На Глувчето е изградена за издржливост и прецизно сле�

DEN 1.67
пар јаксохду Капак На Воланот Анти-Лизгачки Сегментиран Универзален Капак На Воланот На Автомобилот Заштитник За Внатрешни Додатоци
  • Ново
Оценка на клиентот:

пар јаксохду Капак На Воланот Анти-Лизгачки Сегментиран Универзален Капак На Воланот На Автомобилот Заштитник За Внатрешни Додатоци

Опис : Со добра апсорпција на пот и перформанси против лизгање, овој капак на воланот на автомобилот мож�

DEN 212.64
Кадифено Столче За Лулка, Тапациран Стол За Лулка Со Акцент Со Обложено Седиште И Висок Потпирач За Грб, Модерен Стол За Одмор
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кадифено Столче За Лулка, Тапациран Стол За Лулка Со Акцент Со Обложено Седиште И Висок Потпирач За Грб, Модерен Стол За Одмор

Спецификацијасип на производ : Капацитет На Столче За Лулка : 250 фунти капацитет за седење : 1 Рамка Матер�

DEN 2239.84
Дики Памук Панталони, Грофот, Пакет
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дики Памук Панталони, Грофот, Пакет

Класичните сликарски Панталони на дики се најпродавани со причина Тешката тежина, 100% ткаенина за памуч�

DEN 2.33
дмкпв Жените Одење Сандали Големина Широк И Влечки Мода Дише Повик Мека Единствена Сандали И Жени Танга Сандали Сандала Црвена
  • Ново
Оценка на клиентот:

дмкпв Жените Одење Сандали Големина Широк И Влечки Мода Дише Повик Мека Единствена Сандали И Жени Танга Сандали Сандала Црвена

Женски Сандали За Пешачење Со Големина 8 Широки И Влечки Модни Обични Сандали Со Мек Ѓон Што Дишат И Женс

DEN 298.72
Менс Уличен Стил Моторџиски Дуксер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Менс Уличен Стил Моторџиски Дуксер

Машки Уличен Стил Моторџиски Дуксер Менс Уличен Стил Моторџија Патент Дуксер Менс Стрит Мода Постава...

DEN 1.67