• Ново
Сет за подароци за мажи за часовници за фолио

Сет за подароци за мажи за часовници за фолио

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Ние ја сакаме богато назначената текстура на овој часовник на зглобот, нараквица и отворач за шишиња за појавување/клуч за клучеви. Нашиот стилист посвети дополнително внимание на деталите. Богатата текстура на сивото бирање ја собира текстурата на централната врска на нараквицата. За да го исклучите - отворачот за шишиња/клучот FOB Sport истата текстура. Овој сет е неверојатно убав подарок. Одликувајќи се : Часови за нараквица за нараквици за сите позлатени со Gunmetal Faux Multi-Function Dial и 3 нараквица за врски. 43 мм дијаметар на случајот за гледање. Кварц аналогни 3 рачни часовници.

Карактеристики

Производи во категоријата

Здраво Кити-Мими Ѕид Постер, 22.375 34
  • Ново
Оценка на клиентот:

Здраво Кити-Мими Ѕид Постер, 22.375 34

Овој Тренд Меѓународен Здраво Писе Мими Ѕид Постер е дизајниран со висок квалитет, разнобојни уметничк

DEN 319.84
Чама со долг ракав Туника Топ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Чама со долг ракав Туника Топ

Дајте им на вашите основи да го засилиме кружното деколте, плетениот преден детали и мека ткаенина да го

DEN 319.84