• Ново
Rawlings Exogrid Senior Leagu

Rawlings Exogrid Senior Leagu

Buyers rating:
DEN 223.52

Износ

Домашен терен никогаш не изгледаше добро како што излегува од бурето на „Раурлис Ексогрид“. Ова од еден вид лилјак нуди сè што може да посака бејзбол играч. Егзигридот користи рамка на легури 5150 со прецизни исечоци во рачката. . Спецификации на лилјаци : . '12k јаглерод инсерти во рачката за додадена вкочанетост. 'Рамка за легура од 1 парчиња. '2 5/8 инчен дијаметар на барел. ' Бесплатна испорака. „Д -р технологија за да ги амортизираат вибрациите. 'Научно-лета дизајнирано и овластено. „Ултра одговорна 5150 легура барел суровини 5150 егзогрид (-8,5) постар Леагу.

Карактеристики

Производи во категоријата

Baseball Baseball Baseball Bable Pro Maple Pro, 31 “
  • Ново
Оценка на клиентот:

Baseball Baseball Baseball Bable Pro Maple Pro, 31 “

Easton Maple A111123431 Pro 110 Maple 31 / 28 Rock Hard Maple Handизработен во САД, 110 шема е совршена за удари со контакт и празнини, с

DEN 239.52
Херој ХИПЕРСПЕЕД УСАБАТ Бејзбол
  • Ново
Оценка на клиентот:

Херој ХИПЕРСПЕЕД УСАБАТ Бејзбол

ЗА НОВИОТ ХЕРОЈ ОД 2022 ГОДИНА ХИПЕРСПЕЕД (11) БЕЈЗБОЛ ПАЛКА ВО САД : Целосно новиот Херој На секирата 11 Е на

DEN 431.52
Сад Бејзбол Лилјак
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сад Бејзбол Лилјак

Американскиот лилјак 2021 5150 е изработен од 100% композитен материјал, што го прави ултра лесен за побрзи бр

DEN 719.36
Метал Бејзбол лилјак на Истон, 30 “
  • Ново
Оценка на клиентот:

Метал Бејзбол лилјак на Истон, 30 “

Подигнете го вашиот удар и удирање на следното ниво со оваа бригада за напојување во Истон 25 / 8 SL17 S310 Беј�

DEN 2.33
^Powered Maple Wood Pro бејзбол лилјак, 34 “
  • Ново
Оценка на клиентот:

^Powered Maple Wood Pro бејзбол лилјак, 34 “

Овие лилјаци со професионален карпест јавор, направени од разделени заговки и вакуум сушени до совршен�

DEN 3199.20
Rawlings USSSA Бејзбол лилјак, 29 “
  • Ново
Оценка на клиентот:

Rawlings USSSA Бејзбол лилјак, 29 “

Бејзбол лилјакот Rawlings 2020 5150 USSSA е најразновидниот секаде лилјак за младински играчи на возраст од 12 и по�

DEN 287.52