• Ново
Speedball Mona Lisa Sunrise Varigated едноставен лист, лим повеќебоен

Speedball Mona Lisa Sunrise Varigated едноставен лист, лим повеќебоен

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Мона Лиза едноставна лисја 6 листови/pkg-варигирани Овој трансфер разновиден лист е направен од хемиски третиран состав златен лист и е нова иновација во листот со композиции. Тоа е лисја од состав кој е врзан со восочна хартија и кога се нанесува на област со лепило, само листот што го допира лепилото се повлекува без восочна хартија. Вишокот на лисја останува прикачен на восочната хартија што треба да се користи повторно. Оваа одлика во голема мерка го намалува отпадот што обично се поврзува со процесот на лиснирање. Едноставен лист е дизајниран да работи со рамни површини. Пакетот содржи 6 листови со големина 5-1/2-инчи од 5-1/2-инчи.

Карактеристики

Производи во категоријата

Нетфли Каубој Бебоп-One Еден Лист
  • Ново
Оценка на клиентот:

Нетфли Каубој Бебоп-One Еден Лист

Трендови Меѓународниот ѕид постери се омилена соба декор на сите! Овој Каубојски Постер Со Еден Лист Од

DEN 2.00
Мочуришта Машки Свиок Средината
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мочуришта Машки Свиок Средината

Мочуришта Чизми На Отворено Мажи Се Наведнуваат Средно Нубук Пешачење Мрежа Кожа 71731 Машки Мочуришта Чи

DEN 799.84
Примос Диа А-Рамка Тројно
  • Ново
Оценка на клиентот:

Примос Диа А-Рамка Тројно

Едноставно Разновиден Сигурен Сакаме кога ќе се собере повик АРамката користи процес на чекање за пате�

DEN 9599.84
Рево Унисе Астон Очила За Сонце
  • Ново
Оценка на клиентот:

Рево Унисе Астон Очила За Сонце

Инспирирани од гроздобер Рево рамка, ја зедовме тркалезната форма и ја ажуриравме со двојна лента за ве�

DEN 351.84