• Ново
Авамо Дами Топол Тартан Кардиган Карирана Долна Облека Со Единечни Гради Надолу Зимска Волнена Кошула Јакна Каки Л

Авамо Дами Топол Тартан Кардиган Карирана Долна Облека Со Единечни Гради Надолу Зимска Волнена Кошула Јакна Каки Л

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Женски Кардиган Јакна, Зимски Топли Дуксери Палта, Копче Надолу Кардиган, Кошула Со Качулка Тип На Шахта : Карирана Боја : Сива, Црвена, Зелена, Каки (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 95% Полиестер 5% Спандекснеклин : должина на лапел : Должина На Колковите Должина На Ракавот : долги Ракави Сезона : umn Fall, Зимски Прилики : Секојдневен, Патувачки, Одмор, Работа, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови Карактеристики : 1. Нашата јакна со качулка со качулка е составена од полиестер и спандекс. Тоа е меко и удобно. Супер меката ткаенина е умерено топла.2. Оваа јакна со кошула со долги ракави со копчиња има класична карирана шема, затворачи на копчиња, ревер и долги ракави.3. Класичен моден капут кошула јакна палто жени, е совршен за секојдневниот живот, слободно време, работа, шопинг, супер пријатна за носење во зима, fall и пролет4. Супер удобен за носење, уникатен стил, ве прави поубави, модни, секси и елегантни.Содржина на пакетот : 1 х Женска Кошула Со Качулка (другите Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Зимска Кошула Јакна За Жени, Долги Ракави Кардиган Облека, Дами Волнена Карирана Шахта. Материјал-95% Полиестер 5% Спандекс. Женските Зимски Јакни Се Изработени од Лесна Мека Ткаенина,Која Е Топла и Пријатна, Дише, Пријателска За Кожата, Удобна, Совршено Ве Загрева Во Aut и Студена Зима. Дизајн - Женската Секојдневна Јакна Има Ревер, Предни Копчиња, Мек и Удобен Волнен Материјал, Моден Кариран, Лабав Стил Може Да Одговара На Повеќе Тело за Дами. Повод-Женската Надворешна Облека Е Одлична за Секојдневни И Зимски Активности на Отворено, Пешачење, Патување, Кампување. Можете Да Уживате Во Топло И Стилски во исто време. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека.

Карактеристики

Производи во категоријата

30 Спирален обелиск, црна
  • Ново
Оценка на клиентот:

30 Спирален обелиск, црна

Овој црн 30 "Спирален Обелиск е одличен начин да додадете убавина во секој простор на отворено Тој е диза�

DEN 511.84
8. Гумена топка за игралиште, гранџ
  • Ново
Оценка на клиентот:

8. Гумена топка за игралиште, гранџ

Одлично за забава на отворено или активности за игралиште на училиште или дома Класична игралиште топк�

DEN 2.00
Хајленд говеда за џвакање трева портрет портрет животни и инсекти галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хајленд говеда за џвакање трева портрет портрет животни и инсекти галерија за сликање завиткано платно печатење wallидна уметност

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди Ние ги користиме само мастилата со највисок

DEN 2.67