• Ново
Ханес Жени Хипстер хипстер гаќи

Ханес Жени Хипстер хипстер гаќи

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Ханес Женски 10-Пакет Памук Хипстер Тесниот појас е невидлив под облеката. Хипстерскиот стил седи веднаш покрај колковите и работи добро со модата со низок пораст. Ултра мекиот памук се чувствува одлично против кожата, а исто така и половината без ознаки. Покриени еластични ленти за нозе кои нема да возат нагоре..ние го гарантираме тоа. Содржина На Ткаенина : 100% Памук. 7. Избрани. Жени. Ханес. Хипстер.

Карактеристики

Производи во категоријата