• Ново
Аурурални Женски Шорцеви Дозвола Модни Жени Врвки Секојдневен Џеб Лабави Печатени Спортски Шорцеви Панталони

Аурурални Женски Шорцеви Дозвола Модни Жени Врвки Секојдневен Џеб Лабави Печатени Спортски Шорцеви Панталони

Buyers rating:
DEN 303.84

Износ

Женски Плус Големина Врвка За Влечење Секојдневен Еластичен Џеб На Половината Лабави Цврсти Шорцеви Панталони Карактеристики : 1.Карактеристики : Секојдневни Шорцеви, Еластичен Струк,Џеб,Врвки,Секојдневен и Удобен,тренд и Моден дизајн,Секојдневни Панталони, Летни Шорцеви. 2.Материјал : Полиестер. Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни. 3.Стил : Модни И секојдневни Еластични Шорцеви За Половината,Удобно Слободно Време, Совршено За домашно носење или носење сон како пижами панталони, лежење наоколу или активности на отворено. 4.Повод : Секојдневен,Плажа,Облека за Спиење,Роденден,Запознавање,Забава, за работа, домашен Одмор И.Погоден За Лето . ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини наместо табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Женски Повод : Дневен,секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Цврста Декорација : Стил На Врвка : Секојдневен,Моден,Удобен Должина : Шорцеви Се Вклопуваат : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ПАРЧИЊА Жени Шорцеви : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Половината : 64см/25.20" Должина : 36см/14.17" . Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Половината : 67см/26.38 "Должина : 37см/14.57". Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Половината : 70см/27.56 "Должина : 38см/14.96". Големина : XL САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Половината : 73cm/28.74 "Должина : 39cm/15.35". Големина : XXL САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Половината : 76cm/29.92 "Должина : 40cm/15.75" Полиестер. Машина За Перење; Рачно Перење. шорцеви за жени плус дозвола големина. Аурорал Жените Шорцеви Дозвола Аурорал Жените Шорцеви Дозвола. Ткаенината на женските атлетски шорцеви е мека, удобна, апсорбирачка пот и пријателска за кожата, што е исто така пријатно, но дише, така што секогаш ќе бидете удобни за време на застојот. Удобните шорцеви за пот за жени лесно можат да се комбинираат со спортски градник, резервоар, елеци, Маици, кошули, кроп топ, пуловер, јакни, кошули за сонце, дуксери, дуксери за одмор или спортски изглед. Тие се разноврсни и модерни и можат да го истакнат вашиот личен стил. Женските шорцеви за одмор со висок струк се одлични за активности во затворени простории и на отворено, совршени за дома, секојдневно носење, лежење, џогирање, фитнес, вежбање, вежбање, трчање, танцување, спиење, дружење,фитнес, патување, релаксирање и салон, за да можете да останете удобни, свежи и стилски дури и во жешкото лето.

Карактеристики

Производи во категоријата

Евреите 11: ѓердан со ознаки
  • Ново
Оценка на клиентот:

Евреите 11: ѓердан со ознаки

Цврст не'рѓосувачки челик хебрејци 11 : 1 ѓердан со ознака Цврст не'рѓосувачки челик 18 инчен италијански

DEN 239.84
Мерит Салон-МОД-6683-ДАБ
  • Ново
Оценка на клиентот:

Мерит Салон-МОД-6683-ДАБ

Мерит СалонМОД6683ДАБ Повторно Замислете го просторот во вашата спална соба со Комодата Мерит...

DEN 3.00
Студените индустрии современи крилја на птици кои мавтаат со детали за акварели, сликање црна врамена уметничка печатена wallидна
  • Ново
Оценка на клиентот:

Студените индустрии современи крилја на птици кои мавтаат со детали за акварели, сликање црна врамена уметничка печатена wallидна

Нашата врамена giclee wallидна уметност додава допир на час на кој било простор во вашиот дом или канцелариј�

DEN 2601.60