• Ново
Г-Дин Кафе Јава Потрагата Оз Нерѓосувачки Челик Тамблер Во Собата Со Капаци И Сламки Во Различни Бои

Г-Дин Кафе Јава Потрагата Оз Нерѓосувачки Челик Тамблер Во Собата Со Капаци И Сламки Во Различни Бои

Buyers rating:
DEN 143.84

Износ

Г-Дин Кафе Јава Потрагата 4 Парче 23 Мл Нерѓосувачки Челик Гимнастик сет е совршен за уживање во вашите омилени пијалоци во движење! Овие тамблери се дизајнирани со двоен ѕид од нерѓосувачки челик што ги одржува вашите пијалоци ладни или топли со часови за да можете да уживате во вашиот пијалок во текот на денот додека работите или извршувате задачи. Секој гимнастичар доаѓа со акрилен капак кој има силиконски заптив за заклучување на течноста за да избегне излевање и може да се префрли од употреба на слама во употреба на голтка со слајдот за прилагодување на капачето. Сламките од нерѓосувачки челик се перат и се користат повеќекратно, вклучително и силиконски врв за заштита на усните и забите од директно контактирање со метал. Мат надворешноста со цврста боја е елегантна, едноставна и совршена за персонализација! Земете ги овие тамблери со вас секојдневно и чувајте се со кофеин и хидрирани! Боја : Виолетова/Перивинка/Црна/Бела. Мат Финиш. Акрилни капаци со силиконски заптивка за одржување на течноста на место.

Карактеристики

Производи во категоријата