• Ново
Гомели Жени Удобно Рамен Флип Апостолки Одмор Плажа Сандали

Гомели Жени Удобно Рамен Флип Апостолки Одмор Плажа Сандали

Buyers rating:
DEN 239.84

Износ

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Станови, Удобни Чевли, Секојдневни Чевли, Сандали На Плажа, Флип Апостолки, Тип На Слајдови : Цветна Боја : Кафе, Зебра, Бела, Беж, Беж Лисја, Црвена, Зелена, Сина, Леопард, Црни Лисја, Црна (По Избор)Големина : САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 7, САД 7.5, САД 8.5, САД 9, сад 9.5 (следете Ја табелата со големини За Да Изберете Ве Молиме)Горен Материјал : Материјал За Ѓон Од Крпа : Тип На Евахел : Рамно Прицврстување : Лизгање На Типот На Прсти : Висина На Отворена Цевка : Сезона Без Грб : Пролет, Летни Прилики : Секојдневно, Патување, Одмор, Забава, Секојдневно, Состаноци, Филмови, Секојдневно, На Отворено, ДОМАШНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Летни Сандали За Жени - овие секојдневни чевли се дизајнирани со отворен Прст, дишат, лесно се облекуваат и соблекуваат и се полни со летна мода, што ги прави вашите стапала да бидат во фокусот на многу очи.2. Стилски и Пријатен-рамните слајдови се изработени од висококвалитетен крпа горен дел. Едноставниот и елегантен дизајн на лизгањето на флип апостолки ја комбинира летната мода и удобност. Дизајнот со рамно дно ви обезбедува силна стабилност и прави вашите стапала да се чувствуваат опуштено дури и да одат долго време.3. Ултра Лесни-Овие сандали се многу лесни, правејќи да се чувствувате пријатно. Можете да ги носите секаде и во секое време. Погоден за затворени простории, куќа, дом, пешачење, плажа, шопинг и места за одмор. 4. Летото Е Од Суштинско Значење-Овие лизгања на слајдови се погодни за жени од сите возрасти и можат добро да се совпаднат со сите видови облека. Без разлика дали носите здолништа, Маици, фармерки, шорцеви итн., овие апостолки можат да ја направат секоја едноставна облека модерна . Содржина на пакетот : 1 Пар Апостолки (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил : Женски Секојдневни Чевли,Лак Поддршка Нелизгачки Обични Рамни Влечки Одење Удобни Чевли. Крпа Горниот : обезбедување на лесен, удобен и флексибилност. Држете ги нозете секогаш суви и ладни. Чевли што не се лизгаат со меки стапала ева, лесни, водоотпорни и добра еластичност, текстурата на дното има добар стисок и отпорност на абење, отпорност на лизгање и удари, така што ќе можете полесно да работите внатре и на отворено. Прилики : Погоден за секојдневно, пешачење, внатрешно, одмор, отворено, пешачење, плажа, одмор, шопинг, секојдневно, секојдневно итн. Потсетник : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во втората детална слика при купување, бидејќи Азиските големини се различни од Европските и Американските големини. Ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини.

Карактеристики

Производи во категоријата

Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Што сакаме во врска со лекарите на Лија од Бринли Ко? Тие се кул, сепак класични со ватирани вегански кож�

DEN 3.33