• Ново
Фејлду во & Во Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Субару Импреза 21&18 Премиум Хибридна Замена На Бришачот ЗА РАКАТА НА БРИШАЧОТ Ј У, Предниот Прозорец На Авт

Фејлду во & Во Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Субару Импреза 21&18 Премиум Хибридна Замена На Бришачот ЗА РАКАТА

Buyers rating:
DEN 114.40

Износ

Описи : . Точка : Feildoo Автомобилски Замена На Шофершајбната Бришачи И Подлошки. Големина : 14" 16" 17" 18" 19" 20" 21" 22" 24" 26" 28". Забелешка : одговара Само За Ју Кука. Состојба : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет. Состав : 2 парчиња Бришачи (Преден Возач и Патник). Материјал : Природната Гума Со Висок Степен обезбедува максимални перформанси. Покрај тоа : сите прашања ве молиме не двоумете се да не контактирате. Карактеристики : . Прилагодено Вклопување, директна замена на старите. 1 Милион Пати бришење.Толеранција на температура : +158f до-40 F (+70 C до-40 C). Уникатниот дизајн на три дела применува рамномерен притисок по целата должина на сечилото. Меморијата за напнатост Врши рамномерен притисок По Целата должина На сечилото Специјално. мешаната гума обезбедува врвен мазен, чист бришач без брборења. Аеродинамичниот дизајн значително го намалува влечењето, бучавата и подигнувањето на ветерот. Спречува таложење на мраз и снег од изложеност на метални / пластични компоненти ●Лесна И Брза Инсталација●Сечилата На Бришачите Feildoo Се Вклопуваат за Раката На бришачот J U. Лесна инсталација и совршено вклопување, нема потреба од непријатни адаптери. Инсталирајте во секунди. Qually Premium Сите Сезони Издржливи Стабилни и Тивки Бришачи На Шофершајбната, Лесна инсталација со опрема-квалитетен адаптер за куки, Проверете ја Вашата Гаража за точните големини на бришачите. ●0 Бришење На Ленти●Специјално измешаната гума обезбедува крајно мазно, чисто бришење без брборења. Супериорни перформанси на дожд и снег. ●Перформанси●Аеродинамичниот дизајн значително го намалува влечењето, бучавата и подигнувањето на ветерот. Дизајнот без загради помага да се спречи таложење снег и мраз. ●Висококвалитетно Корисничко Искуство●Преку милиони тестови за издржливост,Лесна и брза инсталација, инсталирајте за неколку секунди.

Карактеристики

Производи во категоријата

Lexus Rc F Перформанси Зрак Бришачи
  • Ново
Оценка на клиентот:

Lexus Rc F Перформанси Зрак Бришачи

2018 LexRc F премиум Зрак Бришачи сет Гарантирано Дека Ќе Одговара На Вашиот 2018 LexRc Ftrico Force Премиум Зрак Бриша�

DEN 534.40
Бришачите На Зракот На Волво
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бришачите На Зракот На Волво

2007 volvo S80 премиум Зрак Бришачи во собата Загарантирано Ќе Одговара На Вашите Премиум Бришачи За Премиум �

DEN 3.33
Dodge Б Ван Бришач Сет Комплет-Премиум
  • Ново
Оценка на клиентот:

Dodge Б Ван Бришач Сет Комплет-Премиум

Гудјер е синоним за квалитет и сигурност Возачите од НАСКАР до НХРА се потпираат на производите На Гудј�

DEN 318.40
Пентиус PWR12B Конвенционален-Заден
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пентиус PWR12B Конвенционален-Заден

Пентиус Брајтву Задните Бришачи доаѓаат во 11 специфични големини и претставуваат точна, лесна за инста�

DEN 1679.04
Во и во Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Караванот Доџ 28 И 28 Премиум Хибридна Замена На Бришачот За Предниот Прозорец
  • Ново
Оценка на клиентот:

Во и во Бришачите На Шофершајбната Се Вклопуваат За Караванот Доџ 28 И 28 Премиум Хибридна Замена На Бришачот За Предниот Прозорец

Описи : Ставка : ИЗБРИШЕТЕ Ги Бришачите И Подлошките За Автомобилска Замена На Шофершајбната Големина :

DEN 1.33