• Ново
Кобалт Црна Јаглеродни Влакна Вметнување Полиран Бенд

Кобалт Црна Јаглеродни Влакна Вметнување Полиран Бенд

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Смела и машка, оваа впечатлива свадбена лента од кобалт ќе даде примамлива изјава за стилот. Украсен со црна влошка од јаглеродни влакна, оваа лента широка 8мм е достапна во големина на прст 12.5. Овој полукружен бенд сигурно ќе додаде карактер и елеганција на секој изглед.Метална Тежина : 6,03 Грама Накит Тип : Моден Стил : Рамен Свадбен Бенд : Унисекс Метал : Кобалтметална Боја : Бел Материјал : Црна Ширина На Лентата Од Јаглеродни Влакна : 8ммринг Големина : 12,5< 2мм дебелина половина Круг Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Примарен Челик Кобалт Црна Јаглеродни Влакна Вметнување Полиран бенд.

Карактеристики

Производи во категоријата