• Ново
Primal Silver Silver Sterling Silver Silver Rhodium Checker-Cut Cutky Cartz Ring

Primal Silver Silver Sterling Silver Silver Rhodium Checker-Cut Cutky Cartz Ring

Buyers rating:
DEN 383.84

Износ

Елегантен и софистициран, овој стерлинг сребрен прстен од родиум никогаш нема да излезе од стил. Прикажување на чад-кварц во форма на овален во форма од 12х10мм, овој прстен е сигурен дека ќе додаде класа и елеганција на кој било изглед. Овој прстен е достапен во големината на прстот 7, Gemstone тежи 4,55 CTTW и ширина на опсегот е 2мм. Метална тежина : 2,61 Грамсјеверија Тип : Стил на фининг : Gemstone Ringgend : Smoky Quartz Birthstone месец : Junecolor : Brown Cut : Checkerboard Shape : Ovalsize : 12mm x 10mmweight : 4,55 Cttwquantity : 1 Jewelry Setting : Prongyour Item пристигнува во комплементарна зелена кутија за подароци со бел лак, совршен за чување или подароци. Сребрена, родиум-позлатена, скапоцен камен.

Карактеристики

Производи во категоријата

Тејиоџио Женски Плус Големина Дуксери Капка Рамо Маичка блуза елегантна Туника Врвови Жени Обични Врвови Со Долги Ракави Божиќен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Тејиоџио Женски Плус Големина Дуксери Капка Рамо Маичка блуза елегантна Туника Врвови Жени Обични Врвови Со Долги Ракави Божиќен

Женски Обични Врвови Со Долги Ракави Божиќен Отпечаток Пуловер Дуксер Блуза Врв ве Молиме проверете Ја

DEN 175.84
Летни Заштеди Дозвола Карго Шорцеви За Мажи атлетски Шорцеви Мажи Обични Цврсти Врвки И Еластично Затворање На Половината Должина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летни Заштеди Дозвола Карго Шорцеви За Мажи атлетски Шорцеви Мажи Обични Цврсти Врвки И Еластично Затворање На Половината Должина

Забелешка! Ве молиме внимателно споредете ги информациите за големината пред да ги купите! Големината н

DEN 284.16