• Ново
Софија Скини издвоени средно издигнување на глуждот на глуждот Jeanен

Софија Скини издвоени средно издигнување на глуждот на глуждот Jeanен

Buyers rating:
DEN 768.00

Износ

Додадете гламур во вашата гардероба со овие фармерки на глуждот од софија фармерки од Софија Вергара, исклучиво на. Тие се изработени од супер-меки и затегнати тексас што не бара влечење и ќе ве одржува слободно да се движите. Están hechas de denim súper suave y elástico que no quier ropserse y te mantendrá moviendose liberemente. Sofía Skinny Studed Mid Rise Drighter Drighte Furnle Jean Jean : Мерења на модели : висина 5? 9 ", половината 25", биста 34 ", колкови 35". Подигнување, околу 9,5 " / субдида, АЛРЕДОР ДЕ 9,5". Inseam, околу 27 " / Enterepierna, Alrededor DE 27". Контурирана половината со копче пред и патент мува / cintura contorneada con el botón delantero y cremallera мува. Три предни џебови / TRES Bolsillos Delantero. Две џебови / дос болилос трасерос. Студирано украсување на очите од предниот дел на глуждот / ембелиемиенто де Ојос Таконадо и Френте Церка де Тобило Афилиадо. Измислување на тексас на мека истегнување / савејска естарамиенто тексас. 56% памук, 25% полиестер, 18% вискоза, 1% еластан / 56% алгодон, 25% полиестер, 18% вискоза, 1% еластано. Машинско миење ладно со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, суво суво, топло железо кога е потребно / лајв Máquina en frío con Colores Слично на тоа, соло con blanqueador que no contenga cuando sea necesario, sequ con secado bajo y con con Хиеро Калиенте.

Карактеристики

Производи во категоријата

Гофер Пребивање Мерач Зајакот Жица 74 50 Хардвер Крпа Нерѓосувачки Мрежа Со Галванизиран Челик Спојници Гофер Зајакот Бариера
  • Ново
Оценка на клиентот:

Гофер Пребивање Мерач Зајакот Жица 74 50 Хардвер Крпа Нерѓосувачки Мрежа Со Галванизиран Челик Спојници Гофер Зајакот Бариера

Издржлив Дизајн Нашата хардверска ткаенина од 3 / 4 инчи е изработена од нерѓосувачки челик 304; неговата �

DEN 1583.84