• Ново
Табела за билијард на Истпоинт Спорт со ТТ Топ

Табела за билијард на Истпоинт Спорт со ТТ Топ

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Sports Eastpoint седум метри три инчи (87 инчи) Sinclair Billiard Table со табела Тенис Топ е крајниот додаток на секоја просторија за семејни игри, Rec со соба, човечка пештера, подрум или гаража. Одликувајќи се со традиционални џебови со капки во стилот на салон, оваа прекрасно стилизирана маса е сигурно дека ќе биде во фокусот на собата - и забавата! Исфрлете ги знаците и одберете ги лопатките со врвот на конверзија на тенисот со три парчиња табела. Префрлете се од билијард на тенис на табели за само неколку минути. Комплетен со површина на тенис со големина на турнири, оваа табела е загарантирана да ги одржува пријателите и семејството со часови! East Point Sports 87 "Sinclair Billiard Pool Table со 3-парчиња табела за тенис : Прекрасен стил и прецизност. Додатоци, вклучувајќи 2 знаци за билијард од дрво, 1 сет на топки за билијард, 2 парчиња билијард креда, 1 билијард триаголник, 1 четка за табели, 1 шим пакет за лесно израмнување и 1 нето и пост сет.

Карактеристики

Производи во категоријата

Акција вредност вал 19oz знак
  • Ново
Оценка на клиентот:

Акција вредност вал 19oz знак

Вредност на акција Val06 19oz CUE TIP : Совет : 13мм 10 слоевит комерцијална кожа на кожата Ферула : 1 "Постелнина на

DEN 959.68
Осумбол мафија 1м 19оз Знак
  • Ново
Оценка на клиентот:

Осумбол мафија 1м 19оз Знак

Осумбол мафија EМ12 19оз Знак Совет : 13мм, 7 слоевит вакуум запечатен комерцијален врв на кожата На свиња Фе

DEN 0.33
Осумбол мафија 1м 19оз Знак
  • Ново
Оценка на клиентот:

Осумбол мафија 1м 19оз Знак

Осумбол мафија EМ02 19оз Знак Совет : 13мм, 10 слоевит вакуум запечатен комерцијален врв на кожата На свиња Ф�

DEN 14383.84