• Ново
Орнамент на началниците на Канзас Сити, кој се качи на другар

Орнамент на началниците на Канзас Сити, кој се качи на другар

Buyers rating:
DEN 335.84

Износ

Сакате да ги мешате вашите началници на Канзас Сити случајно со вашиот празничен дух-шоу и со овој забавен украсен другар украс од Халмарк. Графиките и уникатниот дизајн на шефовите на Канзас Сити ќе го направат овој украс омилен за празниците. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Материјал : 100% смола. Мерки за должина на пад приближно. 7 ''. Мерки приближно. 4 ''. Насликано со печатена графика. Само за украсна употреба, ова не е играчка. Подготвени да висат. Површинска миење. Официјално лиценциран. Увезени. Бренд : Халмарк.

Карактеристики

Производи во категоријата