• Ново
Accentrics Home Marnie Black Round Accent Accent Table

Accentrics Home Marnie Black Round Accent Accent Table

Buyers rating:
DEN 639.84

Износ

Разновидната табела со акцент на Марни има потресена црна завршница со погледи на црвена тула црвена. Малата фиока е облечена со хардвер за прстен. Врзана табела врвот и долната полица нудат практични области за прикажување. Домашни меридијански меѓународни потерници Овој мебел да биде ослободен од дефекти на производство на материјали за една година од денот на купувањето. Според ова, единствената одговорност на домашниот Меридијан Интернешнл е ограничена на делови за поправка. Ова ограничено обезбедува покриеност само на оригиналниот купувач на мало и не се однесува на изнајмена, деловна, комерцијална, институционална или друга не-станбена употреба. Сите гаранции, без оглед дали се експресни или имплицитни, покриваат само нормална употреба на домаќинствата. Не е експресно или имплицитно, се однесува на каква било состојба како резултат на злоупотреба, злоупотреба, испорака или оштетување на транспортот, ниту пак состојба што е резултат на неточно или несоодветно одржување, чистење или грижа. За сите побарувања е потребен датиран доказ за купување. P е P020278,18.0 "l x 18.0" W x 24.0 "H, цврсто изграден од дрво на трајна база на три нозе, овој акцент на пиедестал е опфатен во црна завршница со навестувања на црвено epиркање., Современата инспирирана розова акцент Фиоката му дава поп на боја на ова инаку традиционално инспирирано парче, водената фиока дава доволно простор за складирање. Ова парче е совршено за седење до лежиште или како самостојна единица.

Карактеристики

Производи во категоријата

Ем Унив Испарувач Мотор
  • Ново
Оценка на клиентот:

Ем Унив Испарувач Мотор

Замена За Адмирал / Амана / Фригидер / Вител / Ге / Келвинатор / Гибсон / Френклин / Вестингхаус / Фи

DEN 457.92
Жените Секојдневен Долг Ракав Плетен Отворен Преден Моден Лабав Елегантен Топол Преголем Нов Плетен Џемпер Кардиган Женски Џемпер
  • Ново
Оценка на клиентот:

Жените Секојдневен Долг Ракав Плетен Отворен Преден Моден Лабав Елегантен Топол Преголем Нов Плетен Џемпер Кардиган Женски Џемпер

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Тип на шема : печатење Стил : Секојдневен Должина на ракавот : �

DEN 3.00