• Ново
Трговска марка ликовна уметност „Свети Метју и ангелот„ Канвас уметност “од Гуерцино

Трговска марка ликовна уметност „Свети Метју и ангелот„ Канвас уметност “од Гуерцино

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Уметник : Guercinosubject : People Style : Trational Product Type : Gallery-обвиткано платно Artthis подготвено за обесено, уметничко дело завиткано од галерија има ангел што седи зад човек што лежи. репродукции. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Трговска марка ликовна уметност „Свети Метју и ангелот„ Канвас уметност “од Гуеркино.

Карактеристики

Производи во категоријата

Уникатен Разбој Хелиос Утопија Тепих Темно Сина Беж 8 ' Тркалезна Граница Традиционален Совршен За Трпезарија Влезна Соба Детска
  • Ново
Оценка на клиентот:

Уникатен Разбој Хелиос Утопија Тепих Темно Сина Беж 8 ' Тркалезна Граница Традиционален Совршен За Трпезарија Влезна Соба Детска

Потресениот изглед на Овие Теписи За Собирање Утопија ќе му даде карактеристичен изглед на вашиот дом...

DEN 1200.00
Сквишмалоус Бл Ајкула
  • Ново
Оценка на клиентот:

Сквишмалоус Бл Ајкула

Сквишмаловите се слатки, гушкаат и подготвени да се приклучат на вашиот тим Изработени со супер мек мат�

DEN 319.84