• Ново
РЕБОК МАНСКИ ФАРБОБАЛ 2. Шорцеви

РЕБОК МАНСКИ ФАРБОБАЛ 2. Шорцеви

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Овие шорцеви за мажи Reebok се ваше ново одење кога барате поддршка и удобност за време на вашите вежби. Со еластично затворање на половината и затворање на влечење што ја гушка половината за вклопување, овие атлетски шорцеви имаат и брза сува ткаенина која помага во влагата за да се изврши влага за време на интензивни вежби. Моделот е 6’1 ”и носи големина M. лесна. Повлечен стил. Еластична половината за дополнителна удобност. Врза за влечење. Страничните џебови имаат најважни работи. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Атлетски шорцеви за мажи од Рибок.

Карактеристики

Производи во категоријата

Пумпа за мажи на Рибок до шорцеви
  • Ново
Оценка на клиентот:

Пумпа за мажи на Рибок до шорцеви

Овие шорцеви за мажи Reebok се ваше ново одење кога барате поддршка и удобност за време на вашите вежби...

DEN 2.00