• Ново
Ол 'Фармери од цреша пушеле свинско шунка, целосно зготвена, месо за ручек, дели исечено, пластична кеса

Ол 'Фармери од цреша пушеле свинско шунка, целосно зготвена, месо за ручек, дели исечено, пластична кеса

Buyers rating:
DEN 119.36

Износ

Ол 'Фармерите Цреривуд пушеле, Слатка Хем е премија целосно зготвена шунка што би била уникатен додаток на вашиот омилен сендвич или рецепт. Нашите шуми се направени со висококвалитетно, целото свинско месо, рачно засилено, излечено, а потоа целосно се готват во нашата чаша. Уживајте во Ол 'Фармерите од цреша, пушеле шунка на салата или во обвивка за здрав ручек спакуван со протеини. Импресионирајте ги вашите гости додавајќи го на табла за забави или табла за Charcuterie за следната прослава. Ол 'Фармерите Шеривуд пушеше шунка е исечена свежа во дели, продадена од фунтата и спакувана во пластична кеса за ваша погодност. Ол 'Фармерите Черивуд пушеле слатка шунка, целосно зготвено месо за ручек, дели исечено. Секоја целосно зготвена порција од 2 мл содржи 10 грама протеини. Бесплатно глутен и бесплатно. Премиум сече свинско месо, пушено од дрво, малку слатко, одлично за секоја пригода. Свежо исечен на шалтерот Дели и продаден од фунтата во пластична кеса за ваша погодност. Продадени во 0,25 lb зголемувања. Послужете топло или ладно за појадок, ручек или вечера. Целосно зготвено, чувајте го ладење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Точка Фитнес Модул
  • Ново
Оценка на клиентот:

Точка Фитнес Модул

Име На Производот : Светлосен Штекер; Материјал : Пластика, Метал Боја : Црна,Сива,Зелена,Црвена, Жолта...

DEN 3.33
Кливленд Џоббер Вежба, 15 32
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кливленд Џоббер Вежба, 15 32

Дупчалка За Должина на работа, Големина На Дупчалка 15 / 32 инчи, Агол На Точка На Дупчалка 118 Степени Челик

DEN 3.00
Дозвола Комбинезон
  • Ново
Оценка на клиентот:

Дозвола Комбинезон

Женски Лежерен Џебен Џеб Без Ракави Неприлагодлив Ремен За Рамо Комбинезон Лабави Панталони Џебни Комб

DEN 1.00
Деца Зимски Палта Момчиња 4т Момче Јакна Мало Дете Момчиња Девојчиња Обични Јакни Печатење Цртан Филм Качулка Надворешна Облека
  • Ново
Оценка на клиентот:

Деца Зимски Палта Момчиња 4т Момче Јакна Мало Дете Момчиња Девојчиња Обични Јакни Печатење Цртан Филм Качулка Надворешна Облека

Сезона : Fall, Пролет Пол : Унисекс Тип на ракав : Долги ракави Патарн : Цртан Филм Повод : секојдневно, секој�

DEN 3.00