• Ново
Стерлинг Сребрен Родиум-обложен Со Кубни Циркони и Аметист Приврзок

Стерлинг Сребрен Родиум-обложен Со Кубни Циркони и Аметист Приврзок

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

Материјал : Примарна - Чистота : 925|Финиш : Полиран|Камен Тип_1 : Кубна Цирконија (ЦЗ)|Камен Тип_2 : Аметист|Камен Боја_1 : Јасна|Камена Боја_2 : Виолетова|Камена Количина_1 : 3|Камена Количина_2 : 1|Позлата : Родиум|Камена Тежина_2 : 1,85 кт|Шарм/Должина На Елементот : 22 мм|Шарм/Шарм|Елемент Ширина : 8,5 Мм|Карактеристика : Цврст|Производствен Процес : Леано|Материјал : Примарно : Сребро|Комплетност : КОМПЛЕТНО (Вклучени сите Камења)|Камен Форма_1 : Тркалезна|Камена Форма_2 : Тркалезна|Камена Големина_2 : 8|Камен Третман_1 : Синтетички|Камен Третман_2 : Греење|Тип На Производ : накит|накит тип : приврзоци и шарм|Продадени По Единица : Секој/приврзок|Тип На Шарм : Тип на скапоцен Камен|Профил : Отворен Грб|Материјал : Примарна Боја : Бела|Карактеристика 2 : Одговара до 4мм Омега|Боја На Позлата : Сребрен Тон|Метод На Создавање Камен_1 : Синтетички|Метод На Создавање Камен_2 : Природен|Месец На Раѓање : (02) Февруари|Месец На Раѓање_1 : (02) февруари / месец на раѓање_2 : (02) февруари сребрен Родиум - Обложен Со Кубни Цирконија И Аметист Приврзок. Вклучена Е Елегантна Кутија За Подароци. Лесно Без Проблеми 30-Ден Се Враќа.

Карактеристики

Производи во категоријата

Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings
  • Ново
Оценка на клиентот:

Terените и Sky Sky Plus Size Size Jeggings

Толку симпатична, толку удобна Должина на глуждот Затворање : Повлечете со еластична половината Ockебови

DEN 2.00
Контрола на мини кабел врвот тесен
  • Ново
Оценка на клиентот:

Контрола на мини кабел врвот тесен

Зимата доаѓа и тоа значи дека ќе мора да ја надминете вашата вештина за положување за време на месеците �

DEN 2.67
Бринли Ко.
  • Ново
Оценка на клиентот:

Бринли Ко.

Добијте го погледот на затегнување во Кенли од Бринли Ко Овој Bootieстилизиран Bootie има двотон вегански кож

DEN 520.00
Хефти 20. Гал двојна функција бела
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хефти 20. Гал двојна функција бела

Двојната функција XL Trash конзерва е совршена за зафатените семејства кои бараат да ги минимизираат патув

DEN 1760.00