• Ново
Hvyesh Fall Се Занимава Дожд Палта Ветробран Јакна За Жени Маскирана Лесна Мантил Мека Школка Јакна Отворено Водоотпорен Ветер Палто За Патување & Повеќе

Hvyesh Fall Се Занимава Дожд Палта Ветробран Јакна За Жени Маскирана Лесна Мантил Мека Школка Јакна Отворено Водоотпорен Ветер

Buyers rating:
DEN 455.36

Износ

Добредојдовте Во Hvyeshvyesh е посветена на создавање на модерни и удобни производи за клиентите. Ние се придржуваме до концептот на интегритет, квалитет и иновации, така што секој детал од секој производ ги зема предвид вашите потреби и им обезбедува на клиентите најдобра квалитетна услуга.Дождовна Јакна Совршена За Секоја Пригода опрема За Планинарењеова е обложена јакна која е многу пренослива и корисна,може да се загрее кога се качувате на планина. Топлина, водоотпорност и заштита од сонце,Лесен Ветробран На Отворено Капут со Качулка дождлив ден во долгата дождовна сезонаова ќе биде вашата најкорисна јакна, погодна за дожд и слаб дожд, не е погодна за силен дожд, бидејќи не може да ја покрие целата,Мултифункционална Водоотпорна Јакна За Дожд Ве Одржува Суви Погодни за кампување за пикникдржете се топли, отпорни на влага, спречете каснување од комарец, мултифункционална јакна, за да ги задоволите вашите Двојни Барања За Функција И Убавина.Спортови на отворено на ладно времесеуште можете да ја носите јакната за мантил на ладно време. Нема да чувствувате студ во студеното време и нема да се чувствувате премногу жешко поради вежбање. ①Водоотпорна Јакна За Дожд Ве Одржува Суви. Останете суви цело време благодарение на полиестерската спандекс ткаенина со поголема густина, лесен дожд или снег не е лесно да се навлезе, погоден за пешачење, кампување, качување, патување, спорт и активности на отворено. ●Мултифункционалниот Мантил За Дожд Ги Задоволува Сите Ваши Потреби # 1) Скриениот Прилагодлив Струк На Врвката ја подобрува убавината на вашето тело. 2) Аспираторот што се Одвојува создава сосема поинаков изглед, може делумно да се исчисти за време на чистењето за да се продолжи неговиот работен век. 3) 2 Предните Џебови со Копчиња гарантираат дека содржината не е испуштена. 4) Еластичните Манжетни Со Долги Ракави и Дизајнот Со Качулка Со Висока Јака ја подобруваат функцијата отпорна на ветер. 5) Должината може да ги покрие колковите, Стилскиот дизајн На Облогата Со Вертикални Пруги ве прави тенки кога го носите. ®Лесната Јакна За Дожд Ве Олеснува. Јакните За Дожд Јубонг се дизајнирани лесни,може да се спакуваат во мала компактна торбичка која лесно се носи во вашето дневно пакување и совршена за патување или секојдневна облека, а исто така ја намалува потрошувачката на енергија во телото. ●Нега На мантили За Дождови} мантилите За дожд Се Отпорни на Нечистотија, Отпорност на Брчки, Лесно чистење. Препорачајте Рачно Перење со ниска температура или Хемиско Чистење, Не Мијте Ја машината. Машинското перење лесно ја оштетува водоотпорната ткаенина. ●Прилика}Одлично За сите прилики што го исполнуваат вашиот активен животен стил : патување, пешачење, едрење, риболов, кампување и секојдневно носење.

Карактеристики

Производи во категоријата

Машки дождови за машка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Машки дождови за машка

Класичниот лизгач на дожд од Изод ќе биде суштински во секој плакарот на палтото оваа година...

DEN 1.33
Хуеук мантил жени плус Големина Еднобојна Јакна За Дожд Со Качулка Лесен Ветробран Со Долги Ракави Качување На Отворено Палто
  • Ново
Оценка на клиентот:

Хуеук мантил жени плус Големина Еднобојна Јакна За Дожд Со Качулка Лесен Ветробран Со Долги Ракави Качување На Отворено Палто

Жени Мажи Ветроупорна Јакна На Отворено Спортови За Велосипеди Брзо Суво Палто На Ветробраноткарактер�

DEN 80.00
Одржливиот дожд на мажите
  • Ново
Оценка на клиентот:

Одржливиот дожд на мажите

Ажурираното преземање на класичното лизгање на дождот од Изод ќе биде суштинско значење во секој плака�

DEN 2.33