• Ново
Еволур Менување На Послужавник Во Бура Сива, Заштеда На Простор

Еволур Менување На Послужавник Во Бура Сива, Заштеда На Простор

Buyers rating:
DEN 2175.84

Износ

Фиоката За Менување Еволур Во Бура Сиво/Бело Е совршен функционален додаток на вашата двојна комода за време на годините на менување пелени на бебето. Со поделена преграда, овој послужавник беспрекорно ќе го претвори двојниот комода Еволур во станица за менување што може да ги задржи вашите потреби што се менуваат при рака. Фиоката за менување прицврстете ја на вашиот двоен широк комода со заштитни загради. Откако ќе излезете од фазата на менување пелени, фиоката може лесно да се отстрани за да дозволите вашата комода да расте со вашето дете. Фиоката за менување Еволур е четиристрана единица која држи подлога за менување (подлогата за менување се продава одделно) ова совршено се вклопува на комодите (се продава одделно) димензиите на фиоката за менување е 45,25"l x 17,5"W x 6,75"H . Достапно во различни завршетоци за да одговара на вашата расадник Ги Исполнува сите стандарди ЗА безбедност НА ASTM И CPSC Карактеристиките на фиоката за менување се мала површина за складирање, монтирани, затворени страни Лесни за составување. Спарете со колекции На Еволур.

Карактеристики

Производи во категоријата

Непредвидлива Амалгамација
  • Ново
Оценка на клиентот:

Непредвидлива Амалгамација

Бура На Непредвидливи Спојување [ЦД] 80246909052 Музика Бура НепредвидливиАмалгамација (ЦД НОВО) Етикета : Ор

DEN 271.84
1п Приклучок За Светло За Трепкач
  • Ново
Оценка на клиентот:

1п Приклучок За Светло За Трепкач

WVE е водечки извор на напредни компоненти за електроника на возила за апликации за замена во автомобилс�

DEN 223.84