• Ново
7 Панда Јадење Бамбус Полнети Кадифен Ѕид Прозорец Виси Животински Играчки Роденденски Подарок

7 Панда Јадење Бамбус Полнети Кадифен Ѕид Прозорец Виси Животински Играчки Роденденски Подарок

Buyers rating:
DEN 2.67

Износ

7 " Панда Јадење Бамбус Полнети Кадифен Ѕид Прозорец Виси Животински Играчки Роденденски Подарок слатката мала панда е висока 7 инчи и не е многу широка. Може да виси и од ѕид или прозорец поради малата вшмукувачка чаша на конецот!. Одличен подарок за оние кои сакаат панди или имаат потреба од добар додаток на поголем подарок. Пандите имаат и цело подлабоко значење за нив : .

Карактеристики

Производи во категоријата

Туф Врата Лифт Поддршка
  • Ново
Оценка на клиентот:

Туф Врата Лифт Поддршка

Туф поддршка поддршка врата лифт поддршка е изградена репутација во автомобилската индустрија за квал�

DEN 407.68