• Ново
Гранитестон Нелеплива Тава За Пржење Отворена Рерна За Тава Со Големина На Семејство И Безбедна Машина За Миење Садови

Гранитестон Нелеплива Тава За Пржење Отворена Рерна За Тава Со Големина На Семејство И Безбедна Машина За Миење Садови

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

Гранитестон Класична Сина 14" Нелеплива Тава Со Ултра Издржлива Минерална И Дијамантска Тројно Обложена Површина, Отворена Тава Со Големина На Семејство Со Рачки За Престој И Помошник, Безбедна РЕРНА И Машина за Миење Садови КАПАЦИТЕТ на СЕМЕЈСТВОТО : оваа супер голема тава XL има капацитет да готви доволно храна за да му служи на целото семејство. Совршен за големи оброци, забави за домаќини, семејни вечери и повеќе-размислете за големи омлети, фритати, пржени пржени и многу повеќе!. ГРАНИТ КАМЕН СИНО : воведување На Класичната Сина Колекција Од Гранитен Камен за 2022 година - оваа линија за садови за готвење го спојува нашиот наградуван нелеплив слој со неверојатниот нов класичен син дизајн, надграден со професионални рачки и натопен со дијаманти за долготрајна употреба. УЛТРА НЕЛЕПЛИВ : Гранитната Камена Сина нелеплива површина за готвење е обложена 3x, засилена со дијаманти за да се обезбеди крајно ослободување на храна. Нема потреба од масло или путер, овозможува поздрава исхрана и обезбедува без проблеми, 1-2-3 чистење. СУПЕР ИЗДРЖЛИВ : облогата на тавата е натопена со дијаманти, најсилниот материјал на земјата што ја прави доволно издржлива за да издржи метален прибор, шпатули, лажици, размахване, па дури и електрични тепачи додека испорачува години на извонредна, нелеплива употреба. ЧИСТЕЊЕ БЕЗ НАПОР, БЕЗБЕДНА МАШИНА за МИЕЊЕ САДОВИ : поминувајте помалку време со чистење! Откако ќе заврши целото готвење и подготовка, ставете садови за готвење во машина за миење садови за брзо и лесно чистење. ШПОРЕТ И БЕЗБЕДНА РЕРНА-компатибилна со гасни електрични стаклени плочи за готвење и безбедна рерна до 500° F вклучени капаци!. ОСТАНЕТЕ ЛАДНИ РАЧКИ – рачките од нерѓосувачки челик се designedономски дизајнирани и за десничарите и за левичарите & уникатните Рачки во Форма На Y ајде да избегаме од топлина и ги одржува рачките ладни на допир. ЗДРАВИ И НЕТОКСИЧНИ-сите гранитни камени производи се ослободени од олово и кадмиум на pfoa PFOS. ДУРИ И ДИСТРИБУЦИЈА НА ТОПЛИНА-алуминиумскиот состав обезбедува рамномерна дистрибуција на топлина насекаде без мртви зони или жаришта.

Карактеристики

Производи во категоријата

Кујнски Алатки Јајца Облик Тава Флип Омлет Мини Појадок Јајца Пржење Тенџере Нелеплива Тава Палачинка Творецот Садови Сетови
  • Ново
Оценка на клиентот:

Кујнски Алатки Јајца Облик Тава Флип Омлет Мини Појадок Јајца Пржење Тенџере Нелеплива Тава Палачинка Творецот Садови Сетови

Кујнски Алатки Јајца Облик Пан Флип Омлет Мини Појадок Јајца Пржење Тенџере Нелеплива Тава Палачинка П�

DEN 105.44