• Ново
женски Ремени За Шпагети од колати Бохо Макси Фустани Трендовски Фустани Без Ракави V Врат Етнички Принт Фустан На Плажа Секојдневен Лабав Плисиран Сарафан За Одмо

женски Ремени За Шпагети од колати Бохо Макси Фустани Трендовски Фустани Без Ракави V Врат Етнички Принт Фустан На Плажа Секојдневен

Buyers rating:
DEN 335.84

Износ

- Добредојдовте Во Продавницата колати-Ви Посакувам пријатно шопинг искуство во колати.колати е посветена на обезбедување висококвалитетна облека и додатоци.Без разлика дали тоа е пред или по купувањето, ако имате какви било прашања, слободно контактирајте го тимот на услугата колати, ние ќе го решиме за вас.Карактеристики на производот : Стил : Секси, Вратот На Екипажот,Повод За Печатење : На Отворено,Плажа,Лето,Забава,Запознавање,Дневна рекреација, Дом.Нега на облека : Рачно Перење Препорачајте Или Исушете Го Фустанот од Кошулата. Моделот На Производот Може Да Варира Ве Молиме Знајте Информации За Производот : Секси Дизајн : Носете Сексисезона : Сите Сезони Пол : Женски Повод : Плажа, Холијади, Училиште, Работа, Дневен Стил : Секси, Секојдневна, Модна Должина : Редовно Вклопување : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да Се Мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА ЖЕНСКИ ФУСТАНИ БЕЛЕШКА ве Молиме погледнете на нашиот Опис И големина На Сликите Пред Да Купите. Нашите големини Се Азиски големини и може да бидат мали. Ако претпочитате полабав стил, изберете големина 1-2 јарди поголема од вообичаеното. МИДИ ФУСТАНИ ЗА ЖЕНИ Чаден во фустан со а-линија со висок струк, здолниште со течни нивоа, фит и одблесок, еднобојна боја, принт, должина на миди, секси фустан на плажа за одмор надвор од рамото. ОБИЧНИТЕ ФУСТАНИ ЗА ЖЕНИ Мека И Дише Ткаенина Го Прават Овој Фустан На Плажа Да Биде Идеја За Пролет, Лето, Што Е Нежно За Вашата Кожа и Ви Дава Првокласна Удобност. Благодарение на Неговиот Лесен Материјал, Бохо Фустанот За Жени Ви Дава Доволно Слобода При Одење. ЛЕТНИ ФУСТАНИ за ЖЕНИ летен фустан за лулашка на плажа лесен за облекување нагоре и надолу, одличен за совпаѓање со ѓердан, обетки, капи, високи потпетици, сандали, клинови, патики, чанти за рамо или чанти за стилски изглед, трендовски летен лежерен бохо фустан за жени, слатки ноќни фустани за состаноци. ПОВОД користи Елегантен висок струк возбуда миди фустан чаден сарафан совршен за свечена, датира, свадба, партија, вечера, одмор, плажа, партија, кампување, Вљубените, Коктел, дневно, ноќта, или било која пригода; машина за перење, препорачуваме со торба за перење, не белило/железо, висат или линија сува.

Карактеристики

Производи во категоријата

Женски Патент Печатење На Вратот Денот На Независноста Шупливи Кратки Ракави Мини Фустан Принцеза Фустан Ретро Фустан Лизгач
  • Ново
Оценка на клиентот:

Женски Патент Печатење На Вратот Денот На Независноста Шупливи Кратки Ракави Мини Фустан Принцеза Фустан Ретро Фустан Лизгач

Сезона : Лето Дебелина : Стандард П2 : од кој материјал е направен? .※● Добредојдовте Во LWZWM Shop_€ продавам�

DEN 415.84
Летен Фустан Женски Секојдневен Краток Ракав V Вратот Миди Фустан Линија Плажа Фустан Големи Димензии Туника Фустани Должина
  • Ново
Оценка на клиентот:

Летен Фустан Женски Секојдневен Краток Ракав V Вратот Миди Фустан Линија Плажа Фустан Големи Димензии Туника Фустани Должина

Големина : С Биста : 8898см / 34,6538,58" Половината : 8898см / 34,6538,58" Рамо : 40см / 15,75" Ракав : 21,5 см / 8,46" Должина : 96см / 37

DEN 447.84
Фустани Женска Мода Секојдневен Бохо Фустан Фустан Со Кратки Ракави В Џебен Фустан Со Секојдневен Принт Краток Фустан На Екипажот
  • Ново
Оценка на клиентот:

Фустани Женска Мода Секојдневен Бохо Фустан Фустан Со Кратки Ракави В Џебен Фустан Со Секојдневен Принт Краток Фустан На Екипажот

Големина : С Биста : 95см / 37,40" Рамо : 40см / 15,75" Ракав : 29см / 11,42" Должина : 127см / 50,00" Големина : М Биста : 100см / 39,3

DEN 255.84