• Ново
Женски Тексас Шорцеви Летни Фармерки Со Висок Струк Кратки Панталони Улична Облека

Женски Тексас Шорцеви Летни Фармерки Со Висок Струк Кратки Панталони Улична Облека

Buyers rating:
DEN 319.84

Износ

Жените Мода Искинати Тексас Шорцеви Низок Струк Ретро Фармерки Кратки Панталони Лето Излитена Полите Шорцеви Улична Облека. Големина (инч)tttt tt. s t Length : t9. 25 t Hip : t36. 02 пресврт : t26. 97 . Mt Length : t9. 65 t Hip : t37. 99 пресврт : t28. 94 . Lt Length : t10. 04 t Hip : t39. 96 пресврт : t30. 91 . XLt Length : t10. 43 t Hip : t41. 93 пресврт : t32. 87 . 2xltlengh : t10, 83 t Hip : t43, 90 пресврт : t34, 84 . Спецификација : . Име : Жените Мода Искинати Тексас Шорцеви. Пол : Жени. Материјал : Тексас. Шема : Искинати. Големина : S/M/L/XL/XXL. Содржина На Пакетот. 1 х шорцеви. Пријателски Совети : . 1. Ве молиме љубезно дозволете разлика од 2-3% според рачното мерење. 2. Ве молиме внимателно проверете ја табелата за мерење пред да го купите предметот. (1 инч = 2,54 см). 3. Ве молиме имајте предвид дека мала разлика во бојата треба да биде прифатлива поради светлината и екранот. Фала. . Ветување. Ако производот има какви било проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не, ние ќе ви помогнеме да го решите проблемот што е можно побрзо. МАТЕРИЈАЛ : тексас шорцеви жени, изработени од тексас, ултра меки, пријателски за кожата, издржливи и не се лесни за деформација, добра дишење и удобни за носење. ДИЗАЈН : тексас шорцеви жени, тексас шорцеви, шорцеви за жени, користат цврста боја, искинати, излитени полите, низок струк, патент и копче затворање дизајн, шик и стилски. ПРИЛИКА : Тексас шорцеви, погодни за секојдневниот живот, улична облека, шопинг, одмор, состанок, забава, клуб, викенд собир, облека за одмор итн. ГОЛЕМИНА : S/M/L/XL/XXL. Ве молиме погледнете ја табелата со големини во опис, изберете ја вашата нормална големина или една големина нагоре. ВКЛУЧЕН ПАКЕТ : 1* Шорцеви. Измијте нежен циклус ладно со слични бои/не избелувајте и исушете ниско/железо ниско кога е потребно.

Карактеристики

Производи во категоријата

Свит сет на крајни табели злато
  • Ново
Оценка на клиентот:

Свит сет на крајни табели злато

Бесконечни можности Овие крајни табели со нивните јамка, бесконечен дизајн и огледални врвови прават и

DEN 1919.84
Bonobos Fielder Men and Big Tech Tech Reece Jogger, до 3XL
  • Ново
Оценка на клиентот:

Bonobos Fielder Men and Big Tech Tech Reece Jogger, до 3XL

Дожд или снег на хоризонтот? Нема проблем Овие џогери со вода што отпуштаат од вода од филер ќе ве одржув

DEN 0.67